detalii agent

Monica Platon
Director

tel.fix:
0257 25.90.90
mobil:
0730 25.90.90
email:

Cere detalii

*

*

*

*

Câmpurile marcate cu (*) sunt obligatorii !


Cod verificare
Prin introducerea acestui cod ajuţi la prevenirea spam-ului şi a înregistrărilor false pe site. Acest cod poate fi introdus şi cu litere mici.

Click pe imagine pentru a obţine un cod nou

Codul nu este corect!

Cod: 

Casă de închiriat, Cermei

pret nespecificat (negociabil)      

ID: #X0VU1101P

Localizare

Cermei, Arad

Caracteristici

  • Nr.camere:4
  • Suprafaţă utilă:150 mp
  • Suprafaţă construită:170 mp
  • Suprafaţă desfăşurată:---
  • Nr.bucătării:2
  • Nr.băi:1
  • Nr.balcoane:---
  • Nr.terase:1
  • Suprafaţă terase:20 mp
  • Suprafaţă teren:1439 mp
  • Nr. fronturi stradale:1
  • Front stradal:30 m
  • Acoperiş:Tigla
  • An constructie: 1970
  • Structură rezistenţă:caramida
  • Regim inălţime:---
  • Nr. garaje:---
  • Nr. locuri parcare:2

Destinatie

Rezidential

Utilităţi

Utilitati generale (Curent, Apa, Canalizare, CATV, Telefon), Sistem incalzire (Soba/Teracota)

Finisaje

Podele (Parchet), Usi interior (Lemn), Pereti (Vopsea lavabila, Var), Stare interior (Buna), Rulouri/Obloane (Lemn), Usa intrare (Lemn)

Dotări

Alte spatii utile (Spatiu depozitare, Anexe), Bucatarie (Mobilata, Utilata), Contorizare (Apometre), Dotari imobil (Acoperis, Curte, Gradina), Electrocasnice (Aragaz, Aspirator, Cafetiera, Fier de calcat, Frigider, Sandwich-maker, Toaster, TV), Mobilat (Complet)

Alte informaţii

Alte detalii: SCHIMB cu ap.2-3 camere in Arad
Casa se afla linga gara CFR Cermei, are canalizare la comuna, apa curenta, 4 camere parchetate, peretii cu lavabil, un hol in fata la intrare, alt hol care se continua cu o terasa este in spate spre curte. Mai sunt 2 anexe, o magazie si un cotet pentru porci cu 2 boxe. In curte exista si un put forat. Baia este cu vana, chiuveta, cazan pentru incalzit apa si wc. Curtea este foarte mare cu frontul stradal de 30 m, unde daca se doreste se mai poate construi inca o cladire. Tot ca si mijloc de transport pe langa tren (care circura la interval de aprox. 3 ore) mai exista si autobuz. In fata casei trece soseaua de centura a comunei.

Vecinătăţi: Gara CFR

Alte detalii zonă: Amenajare strazi (Asfaltate), Mijloace de transport, Iluminat stradal

Alte detalii preţ: schimb cu apartament 2 -3 camere Arad

Data actualizare: 13/02/2010

Data introducerii: 27/01/2006