- Chirie
- Apartamente
- Județul Brașov
- Brașov
Apartamente de închiriat în Brașov, Județul Brașov
1,153 / 1,153 anunțuri- Top Listing
- Cele mai recente
- Preț (cel mai mic)
- Preț (cel mai mare)
LOCALIZARE: Acest imobil este situat in centrul istoric, in imediata apropiere a Pietei Sfatului. COMPARTIMENTARE: -Zona de zi, care are o suprafata generoasa, detine suprafata vitrata mare si beneficiaza...
Capital Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament semidecomandat cu 2 camere, 56 mp utili situat în Brasov, strada de Mijloc nr.99 in incinta ansamblului rezidential M99. Locație Zonă linistita...
Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.
Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.
Proprietate deosebită în Centru Istoric, situată în Complexul Chiville acces controlat, în apropiere de magazinul Star. Zonă liniștită, cu acces facil către puncte turistice și servicii....
IAdvise Real Estate oferă spre închiriere un apartament decomandat, situat în Centrul Istoric, într-o zonă liniștită și bine poziționată, la doar câțiva pași de magazinul Star. Locuința, amplasată la...
RIF APARTMENTS, Complex rezidențial de apartamente noi EXCLUSIV pentru închiriere, mobilate modern, vă oferă oportunitatea să fiți primul chiriaș al unui apartament nou și spațios cu localizare premium,...
Se inchiriaza un apartament de 3 camere, cu suprafata mare 110 mp., in zona Aula Universitatii - str. Iuliu Maniu, in zona de case si vile, zona denumita Brasovul Vechi. Apartamentul este situat intr-o...
Ati accesat un imobil situat in zona centrala a Brasovului. LOCALIZARE: Proprietatea este pozitionata in imediata apropiere a strazii Muresenilor. COMPARTIMENTARE: Apartamentul este dispus pe 2 camere,...
Vă propunem spre închiriere un apartament de 2 camere, cu o suprafață generoasă de aproximativ 90 mp, situat în Centrul Istoric al Brașovului, pe Strada Cibinului, într-o zonă retrasă, liniștită și înconjurată...
Decent Real Estate spre inchiriere apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Racadau, intr-un imobil construit in anul 2010 , disponibil la etajul 5 din 12, cu o...
Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, situat la ultimul etaj al unui imobil nou 2022, din ansamblul rezidențial Urban Plaza, zona Carpaților. Cu o suprafață utilă de aproximativ 76...
Propunem spre inchiriere apartament 2 camere, suprafata 50 mputili, situat in aproprierea Piata Tractoru. Apartamentul se afla la etajul 14, insorit, complet renovat si utilat, compus din: -hol de intrare,...
Particular inchiriez studio 2 camere, mobilat si utilat, situat langa cel mai mare mall din Brasov Coresi Shopping Center, in Ansamblul Avantgarden Coresi. Blocul este finalizat in 2021, studioul se afla...
Agentia Imobiliara Chirii Brasov va ofera spre inchiriere apartament 2 camere in zona Coresi complex Urban si la doar 2 minute de Mall Coresi. Imobilul se afla la etajul 2 intr un bloc de 8 etaje pozitionat...
Structura decomandata spatioasa, luminoasa Compartimentare: hol, baie, bucatarie, camera Zonă centrală și excelent conectată la principalele puncte de interes din Brașov. Locatia ofera acces facil la...
Complet renovat, modern utilat LOCALIZARE: Proprietatea este pozitionata intr-o zona cu multiple spatii verzi, excelent conectata la transport in comun, avand in apropiere supermarket-uri, magazine mici,...
Apartament 2 camere Urban Splendor parcare Închiriere apartament 2 camere, decomandat, 57 mp, situat în Complex Urban Splendor. Complet mobilat și utilat Încălzire în pardoseală Finisaje moderne Foarte...
Comision chirias: 50 tva, din contavaloarea unei chirii lunare, o singura data. ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre inchiriere o resedinta nobiliara in aleasa cromatica, particularizata prin detaliile...
Pret 1200 euro luna 9,3 euro mp Apartament spațios 129 mp Centrul vechi Brașov vedere cetate munți ideal pentru familii ,expați si remote working Descoperă un apartament rar disponibil spre...
ONE ESTATE INVEST vă propune spre închiriere o garsonieră situată pe str. Mihai Viteazu, în imediata apropiere de Colina Universității și Zona ONIX. Apartamentul este dispus pe o cameră, după cum urmează:...
Inchiriez Studio cu 1 dormitor ultracentral elegant. Studioul se afla intr-o vila cu doua etaje si este situat la parter, cu intrare din curtea interioara a imobilului. Accesul in curtea interioara...
Decent Real Estate vă propune spre inchiriere un apartament semidecomandat, cu două camere, situat in cartierul Astra. Apartamentul este dotat cu centrală proprie, calorifere și geamuri termopane. Apartamentul...
ID: 6542 REGIS Imobiliare va propune spre inchiriere un deosebit apartament cu 3 camere, in zona Drumul Poienii. Proprietatea este situata la parterul unei vile , detine loc de parcare privat si este...
-de inchiriere se ocupa in exclusivitate agentia imobiliara-0744680042 - situat vis a vis de mallul Coresi, mobilat si utilat, are parcare
PRIMA INCHIRIERE! Maivise Imob va propune spre inchiriere apartamentul de doua camere ce se situeaza in zona ITC - Scriitorilor, zona cu acces facil la transportul in comun, parcuri de joaca pentru copii,...
Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 3 camere situat la etajul 1 al unui bloc cu 8 niveluri, de pe strada Zizinului. Proprietatea se inchiriaza mobilata si utilata integral, proprietarii fiind...