Apartamente de 3 camere, imobil nou finalizat CU CF, 2570 EURO/MP TVA INCLUS !

227.000 €

Mărăști, Cluj-Napoca

Nr. cam.:
3
Sup. utilă:
88 mp
Etaj:
3 / 6
An constr.:
2022 (În construcție)
  • • Locație aproximativă

Descriere apartament

Welt Imobiliare va propune spre vanzare apartamente noi cu 3 si 4 camere, într-un ansamblu rezidențial modern și cochet, la doar câteva minute de parcuri si magazine. Ansamblul rezidențial este situat aproape de Leroy Merlin si Selgros (cu acces facil la piața alimentara, supermarket, mijloace de transport in comun) si la aproximativ 5-10 minute de Iulius Mall. In apropiere se va dezvolta viitorul Parc Est, cel mai mare parc ce urmează sa fie amenajat de Primaria Orașului Cluj Napoca pe o suprafață de 45 de hectare. Apartamentele au o arhitectură atent studiată, lift de mare viteza, parking subteran și o curte interioara cu loc de joacă amenajat. Din acest motiv, apartamentele din cadrul proiectului sunt perfecte pentru cei care vor sa locuiască in zona urbana și vor sa se bucure de un stil de viată modern, cu acces facil la zone verzi si facilitați. Fiecare apartament beneficiază de locuri de parcare în subteran, care se pot achiziționa separat. Pretul unui loc de parcare subteran este 12.000 euro+TVA. Preturile afisate sunt pentru varianta semifinisata si CONTINE TVA Costul finisajelor este de 11.000 Euro pentru un apartament de 3 camere. Pentru lista completa a apartamentelor disponibile si vizitarea locatiei, nu ezitati sa ne contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin
Confort 1 Decomandat 1 Balcon / Terasă / Logie Curte comună Calorifere Centrală proprie Necesită renovare