1

Apartment 94ms Galati Mazepa 1 ..... 100 000 EUR negociabil 1064 EUR/m2

99.000 €

Mazepa 1, Galați

Nr. cam.:
3
Sup. utilă:
93 mp
Etaj:
9
Tip prop.:
Bloc de apartamente
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere apartament

Mazepa 1, R5, Se află pe strada Roșiori, vizavi de piață, la etajul 9 din 11. Este curat, dar are nevoie de o renovare totală (ceea ce reprezintă a doua noastră opțiune). Priveliștea este către stradă, nu către Dunăre.
Citește mai mult Citește mai puțin
Confort 1 Decomandat

Detalii apartament

ID anunț: XV1000FIL Copiat! 275413890 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare de către proprietar
Nr. băi: 1

Utilități

Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Agentia de Voiaj CFR
Stații autobuz aprox. 372 m
bus-station
Trei Star
Stații autobuz aprox. 384 m
tram-station
Piata Centrala
Stații tramvai aprox. 999 m
tram-station
Baia comunala
Stații tramvai aprox. 1642 m
Școală
school
Club Alice
Școli aprox. 634 m
school
Scoala Generala nr. 24
Școli aprox. 814 m
university
Universitatea Dunarea de Jos
Universități aprox. 1169 m
kindergarten
Gradinita nr. 9 Sf. Nicolae
Gradinițe aprox. 1380 m
Recreere
bar
Union Jack
Bar aprox. 191 m
supermarket
Profi
Supermarket aprox. 237 m
park
Parc
Parcuri aprox. 341 m
sports-ground
Five Star Bowling
Terenuri sport aprox. 1525 m

Detalii despre preț și costuri

Prețul pe piață

Preț cerut: 99.000 €

Preț min. zonă
Preț max. zonă

88% dintre proprietățile similare ca zonă și nr. camere au prețul cerut mai mare. mai multe...

Bine de știut: prețul unei proprietăți este influențat și de alte caracteristici, cum ar fi: vechime, localizare, vecinătăți, suprafață, compartimentare, amenajări, dotări, etc. mai puțin...