Apartamente/Garsoniere 32-45Mp I Lisaura/Suceava I 1800-2000Euro/Mp

79.200 €

Lisaura, Județul Suceava

Nr. cam.:
2
Sup. utilă:
44 mp
Etaj:
Parter / 2
An constr.:
2025
  • • Locație aproximativă

Descriere apartament

Lisaura / Suceava | Bloc 2025 🏡 Îți dorești un apartament modern, într-o zonă liniștită și foarte bine poziționată? Acum ai ocazia perfectă! 📍 Locație excelentă – Lisaura, lângă Suceava Zonă foarte bună, acces rapid către oraș, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ⸻ 🔑 Disponibile: ✔️ Apartamente & Garsoniere între 32 – 45 mp ✔️ Bloc nou – 2025 ✔️ Încălzire în pardoseală – confort maxim, eficiență ridicată ✔️ Loc de parcare inclus în preț ⸻ 💰 Variante de achiziție: 💎 1800 €/mp – “La gata” Apartament finisat complet – tu doar îl mobilezi și te muți! 💎 2000 €/mp – “La cheie” Complet mobilat și utilat – tot ce ai nevoie pentru a te muta imediat, fără stres și fără costuri suplimentare. ⸻ ✨ Ideal pentru: • Tineri la început de drum • Investiție sigură (zonă în plină dezvoltare) • Închiriere rapidă • Locuință personală modernă și eficientă 📞 Dacă îți dorești un apartament nou, cu parcare inclusă și confort premium, acum este momentul potrivit! Scrie-mi în privat pentru detalii, planuri și programare vizionare.
Citește mai mult Citește mai puțin
Confort lux Semidecomandat Mobilat Nemobilat Curte

Detalii apartament

ID anunț: XDAU100GV Copiat! 274983274 Copiat!
Actualizat în: 16 Februarie 2026
Nr. bucătării: 1
Nr. băi: 1
Structură rezistență: Cărămidă
Tip imobil: Bloc de apartamente
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Regim înălțime: P+2E

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Școală
school
Scoala Generala Ipotesti
Școli aprox. 1563 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 1433 m

Detalii despre preț și costuri

Costuri cu achiziția

Fără credit
Credit ipotecar
Noua casă