2

Apartament 3 camere premium | 81mp total utili | orientare sud | Pines Residence

404.140 €

Băneasa, București

Nr. cam.:
3
Sup. utilă:
81 mp
Etaj:
1 / 6
An constr.:
2024 (Finalizată)
  • • Comision 0%
  • • Exclusivitate
  • • Locație aproximativă

Descriere apartament

Un apartament de 3 camere care imbina eleganta, tehnologia si confortul real, situat in ansamblul exclusivist ***** Residence, intr-un cadru natural cu aer curat si liniste. Cu o suprafata utila totala de 81 mp (inclusiv terasa de 9 mp), locuinta este eficient compartimentata pentru un stil de viata modern: - living luminos cu acces pe terasa - bucatarie open-space (cu posibilitate de inchidere) - 2 dormitoare, dintre care unul matrimonial - 2 bai - orientare sudica – lumina naturala pe tot parcursul zilei - ferestre ample – spatiu aerisit si luminos - inaltime 2.80 m – confort si volum Se preda la cheie, cu finisaje premium, complet personalizabile. Dotari si specificatii tehnice premium: - aer conditionat Daikin inverter, cu distributie discreta prin tavan - guri de ventilatie integrate, complet mascate - tamplarie din aluminiu Schüco - incalzire in pardoseala - usi interioare filomuro (2.40 m) - fatada ventilata placata cu Alucobond P i n e s Residence redefineste standardele locuirii premium in nordul Bucurestiului, oferind o combinatie rara intre arhitectura contemporana, confort high-end si apropierea reala de natura. Proiectul este amplasat langa Stejarii Country Club, la doar 650 m de viitoarea statie de metrou Washington, cu acces rapid catre Baneasa Shopping City si Aeroportul International Henri Coanda. Ansamblul ofera apartamente premium cu 2 pana la 5 camere, precum si penthouse-uri spectaculoase, concepute pentru un lifestyle exclusivist: • Apartamente 2 camere – suprafete de la 68 mp • Apartamente 3 camere – suprafete de la 81 mp • Apartamente 4 camere – suprafete de la 169 mp • Apartamente 5 camere – suprafete de la 211 mp • Penthouse-uri 5-6 camere – suprafete de la 356 mp Toate apartamentele beneficiaza de compartimentari generoase, terase largi, suprafete vitrate ample si finisaje premium ce pot fi personalizate in functie de preferintele viitorilor proprietari. Arhitectura proiectului evidentiaza eleganta contemporana prin fatade ventilate placate cu Alucobond, iar infrastructura ansamblului include parcare pe doua niveluri subterane (-1 si -2), cu locuri de parcare disponibile separat, la preturi incepand de la 30.000 Euro + TVA. De asemenea, proiectul dispune de statii de incarcare pentru masini electrice si facilitati dedicate unui stil de viata modern si confortabil. Prin pozitionarea unica in Padurea Baneasa, traficul redus, aerul curat si comunitatea selecta, P i n e s Residence ofera un mod de locuire rar intalnit in Bucuresti — liniste, intimitate si conectare autentica cu natura, fara compromisuri in privinta accesului catre principalele puncte de interes ale orasului.
Citește mai mult Citește mai puțin
Confort 1 Semidecomandat Nemobilat 1 Balcon / Terasă / Logie Curte comună Aer condiționat Calorifere Centrală imobil

Detalii apartament

ID anunț: X20110081 Copiat! 275380388 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Suprafață construită: 98 mp
Nr. băi: 2
Structură rezistență: Beton
Tip imobil: Bloc de apartamente
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Regim înălțime: S+P+6E

Utilități

Destinație
Rezidențial
Pereți
Vopsea lavabilă Faianță