Apartament de 120 mp, cu terasa imensa, vedere catre lac si discount substantial

182.900 €

Colentina, București

Nr. cam.:
2
Sup. utilă:
80 mp
Etaj:
5 / 10
An constr.:
2026 (În construcție)
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere apartament

Apartament spectaculos de 2 camere, 120 mp, cu terasa 40 mp si vedere directa la lac – One Lake District, Lacul Plumbuita (Colentina.) Profita de o oportunitate rara: 30.000 € discount fata de pretul dezvoltatorului, intr-unul dintre cele mai moderne si dorite proiecte rezidentiale din Bucuresti – One Lake District. Acest apartament de 2 camere, situat la etajul 5, impresioneaza prin suprafata totala de 120 mp, din care 80 mp utili si o terasa superba de aprox 40 mp, perfecta pentru relaxare, dining in aer liber sau amenajari premium. Orientarea Sud – Sud-Est asigura lumina naturala pe tot parcursul zilei, iar vederea deschisa catre lac si catre Lidl ofera un mix ideal intre confort urban si liniste. Avantaje majore: Discount 30.000 € fata de pretul dezvoltatorului Vedere directa la lac Terasa mare de aproape 40 mp Etaj 5 – pozitie excelenta in cladire Apartament foarte luminos Loc de parcare disponibil Taxare inversa (apartament achizitionat pe firma) Faza 1 – finalizare estimata: Aprilie 2026 Structura financiara – extrem de avantajoasa: Cu loc de parcare inclus: Valoare cesiune: 85.000 € Diferenta de plata catre dezvoltator: 111.400 € Pret total: 196.400 € Fara loc de parcare: Valoare cesiune: 78.900 € Diferenta de plata catre dezvoltator: 104.000 € Pret total: 182.900 € Loc de parcare disponibil separat: 13.500 € (fara TVA) Fotografiile sunt orientative, realizate atat pe santier, cat si intr-un apartament model deja finisat, pentru a ilustra stilul si calitatea proiectului. Va invit sa ii descoperiti potentialul!
Citește mai mult Citește mai puțin
1 Balcon / Terasă / Logie Aer condiționat Încălzire prin pardoseală

Detalii apartament

ID anunț: XE1N1002H Copiat! 275575035 Copiat!
Actualizat în: 22 Mai 2026
Suprafață construită: 120 mp
Nr. bucătării: 1
Nr. băi: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Regim înălțime: P+10E

Cartier Colentina
Stații tramvai aprox. 228 m
bus-station
Statia "Pod Colentina", Liniile 182,254,682,108,253 si 409
Stații autobuz aprox. 232 m
tram-station
Statia Cartier Colentina linia:21
Stații tramvai aprox. 237 m
trolleybus-station
Statia Doamna Ghica, linia 66
Stații troleibuz aprox. 775 m
Școală
school
Facultatea de Constructii
Școli aprox. 67 m
university
Universitatea Lumina
Universități aprox. 188 m
school
SCOALA SI MOSCHEE AL-QUDS
Școli aprox. 244 m
kindergarten
Gradinita numarul 137
Gradinițe aprox. 601 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 85 m
supermarket
Mega Image Colentina Non-Stop
Supermarket aprox. 264 m
park
Parc
Parcuri aprox. 289 m
hypermarket
Carrefour
Hipermarket aprox. 1829 m

Detalii despre preț și costuri