Spațiu de birouri ultracentral

1.331 € / lună
7.16 € / mp / lună

Independenței, Baia Mare

Sup. utilă / mp. utili:
186 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
4
An constr.:
1990
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre spre închiriere un spațiu de birouri situat în centrul orașului, modern, renovat si cu panorama. Situat la etajul II perfect pentru sedii firma, activități medicale, spațiu de joacă pentru copii, etc. Grupuri sanitare amenajate si utilate separate (femei si bărbați). In fata spațiului se regăsesc numeroase locuri de parcare. Pentru mai multe detalii va rog sa mă contactați telefonic.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XEA5140AH Copiat! 271679759 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 186 mp
Etaj: Etaj 2 / 4
Regim înălțime: P+4E

Autogara
Stații autobuz aprox. 1378 m
bus-station
Autogara
Stații autobuz aprox. 1484 m
bus-station
Dalia
Stații autobuz aprox. 1496 m
bus-station
Baia Mare
Stații autobuz aprox. 1535 m
Școală
school
International School of Transylvania
Școli aprox. 658 m
school
Grup Scolar Gheorghe Lazar
Școli aprox. 754 m
university
Facultatea de Inginerie - Centrul Universitar Nord din Baia Mare
Universități aprox. 802 m
kindergarten
Gradinita cu program prelungit nr. 25
Gradinițe aprox. 1444 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 673 m
park
Parc de joaca pentru copii
Parcuri aprox. 782 m
supermarket