-
Locație Verificată
Birou mobilat ,utilitati incluse ,parcare
Raportează anunț
Descriere spațiu comercial
Detalii spațiu comercial
Utilități
Certificat energetic:
Vecinătăți:
Liceul de informatica Grigore Moisil,Spitalul Judetean .
Subspații disponibile
- Chirie / u.m. / lună:
- 14.52 EUR/mp (total: 312 EUR/lună), Comision 50% cumpărător 12 EUR/mp +TVA
- Suprafață disponibilă:
- 21.5
- Disponibilitate spațiu:
- 01.01.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 21.5 mp
- Etaj:
- Etaj 1 / 3
Birou 1
Spatiu format din 2 incaperi ,birou principal plus balcon ,mobilat .
- Chirie / u.m. / lună:
- 14.52 EUR/mp (total: 472 EUR/lună), Comision 50% cumpărător 12 EUR/mp +TVA
- Suprafață disponibilă:
- 32.5
- Disponibilitate spațiu:
- 01.01.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 32.5 mp
- Etaj:
- Etaj 1 / 3
- Posibilitate parcare:
- Da
Birou 2
Spatiu format din 2 incaperi ce comunica sau cu intrare separata ,mobilate .
- Chirie / u.m. / lună:
- 14.52 EUR/mp (total: 356 EUR/lună), Comision 50% cumpărător 12 EUR/mp +TVA
- Suprafață disponibilă:
- 24.5
- Disponibilitate spațiu:
- 01.01.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 24.5 mp
- Etaj:
- Etaj 1 / 3
- Posibilitate parcare:
- Da
Biirou 3
- Birouri de închiriat în Central
- Birouri de închiriat în Centrul Istoric
- Birouri de închiriat în Tractorul
- Birouri de închiriat în Bartolomeu
- Birouri de închiriat în Brașovul Vechi
- Birouri de închiriat în Griviței
- Birouri de închiriat în Ultracentral
- Birouri de închiriat în 13 Decembrie
- Birouri de închiriat în Vlahuță
GĂSEȘTI CASA CU CARE CHIAR TE POTRIVEȘTI
GĂSEȘTI CASA CU CARE CHIAR TE POTRIVEȘTI
SERVICIILE NOASTRE
SERVICIILE NOASTRE
CONTACT
-
Sediul central - Timișoara Bulevardul Victor Babeș nr. 2, 300230, Timișoara, România Tel: +40.374.40.44.98 / Fax: +40.256.401.179 Email: suport@imobiliare.ro Luni - Vineri 08:00 - 20:00 Punct de lucru - București: Iride Business Park, Bld. Dimitrie Pompeiu 9-9A, Clădirea B2B, 020335, Sector 2, București, România
CONTACT
-