Spatiu birouri de inchiriat 200 mp Central. All inclusive. Comision 0%

4.537 € / lună
22.69 € / mp / lună

Andrei Mureșanu, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
200 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
3
An constr.:
2018
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Unul dintre cele mai moderne imobile pentru birouri, situat in Andrei Muresanu, la 5 minute pe jos de Piata Cipariu are disponibil pentru inchiriere un spatiu in suprafata de 200 mp la care se ofera incluse toate serviciile si utilitatile, fiind potrivit pentru IT dar si pentru alte activitati de birou din sfera serviciilor, showroom, etc. Spatiul dispune de 5 parcari in curtea interioara la pretul de 50 euro/loc Renovarea imobilului a fost finalizata in 2018 si tot odata s-a trecut la echiparea completa, la cel mai inalt standard, pentru o companie IT, dispunand de cele mai moderne sisteme de ventilatie, sisteme de securitate si contra incendiilor, lift panoramic, parcare proprie si securizata pentru peste 20 de masini, etc. Imobilul dispune de o sala generoasa pentru servirea mesei si de 3 sali de conferinta care pot utilizate/rezervate la un pret avantajos pentru chiriasii cladirii.
Citește mai mult Citește mai puțin
5 Parcări

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XA5G140FE Copiat! 275497718 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 200 mp
Etaj: Etaj 2 / 3
Regim înălțime: P+3E

Utilități

Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia P-ta Agarbiceanu, Linia 21
Stații autobuz aprox. 338 m
bus-station
Calea Turzii