Spațiu birou zona Grădinii Botanice

1.344 € / lună
10.50 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
128 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
1
An constr.:
2010
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

RBC Imobiliare Închirieaza un spațiu de birou dispus pe 2 niveluri într-o clădire nouă, reabilitată în 2021. Spațiul este compus din 4 camere, 2 băi, 1 bucătărie și 1 debara, are geamuri de termopan, pereții proaspăt zugrăviți, parchet nou, încălzirea realizată prin centrală termică proprie, răcirea cu 2 unități de aer condiționat. Bucătăria este mobilată și utilată complet. Acest frumos imobil are o terasă mare către stradă, la etaj există și o altă terasă înaintea intrării în clădire. Se poate realiza parcarea a 3 autoturisme, iar pauzele de masa se pot face în grădina imobilului. Exista posibilitatea de a folosi gratuit și demisolul imobilului, un spatiu de cca 60 mp uscat, curat. Există posibilitatea de a achiziționa mobilierul actualului chiriaș, cele din poze, la un preț extrem de convenabil, eventual chiar și în rate lunare. Deține certificat de performanță energetică clasa B. Se pretează perfect pentru activitati de birou. In cazul in care doriti o vizionare, va rog sa ma contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin
3 Parcări

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X54N040U0 Copiat! 275560711 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Nume proprietate: Birouri
Regim înălțime: 1S+P+1E+T
Suprafață teren: 350 mp
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Comision
50%

Certificat energetic:

Clasa energetică: B

Subspații disponibile

Birouri