1

Birou 70 mp pozitionat in zona P-ta Cipariu

811 € / lună
11.58 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
1.500 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
1
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Rohouse va ofera spre inchiriere un spatiu aflat in zona centrala, foarte aproape de Piata Cipariu. Acesta se afla la etajul I al unei cladiri de birouri. Este compus din 2 incaperi openspace cu o suprafata utila de 70 mp. Spatiul este ideal pentru activitatea de I.T, Call Center, etc. Disponibil imediat. Pret 670 euro + TVA/luna. Merita Vazut !
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X4OG04014 Copiat! 1131544 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Nume proprietate: Birou 70 mp pozitionat in zona P-ta Cipariu
Clasă birouri: B
Regim înălțime: P+1E
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Comision
50%

Alte detalii:

Rohouse va ofera spre inchiriere un spatiu aflat in zona centrala, foarte aproape de Piata Cipariu. Acesta se afla la etajul I al unei cladiri de birouri. Este compus din 2 incaperi openspace cu o suprafata utila de 70 mp. Spatiul este ideal pentru activitatea de I.T, Call Center, etc. Disponibil imediat. Pret 550 euro + TVA/luna. Merita Vazut !

Subspații disponibile

Birou 70 mp pozitionat in zona P-ta Cipariu

Chirie / u.m. / lună:
11.58 EUR/mp (total: 811 EUR/lună) + alte cheltuieli, Comision 50% cumpărător
Suprafață disponibilă:
70
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Etaj 1 / 1

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia P-ta Cipariu 3, liniile 32, 32B, 21
Stații autobuz aprox. 66 m
bus-station
Statia Piata Cipariu, Liniile 33, 3
Stații autobuz aprox. 78 m
tram-station
Statia G. Baritiu 1, Linia 102
Stații tramvai aprox. 1190 m
tram-station
Gheorghe Baritiu
Stații tramvai aprox. 1196 m
Școală
university
Sapientia
Universități aprox. 220 m
school
Liceul de Coregrafie si Arta Dramatica Octavian Stroia
Școli aprox. 225 m
university
Sapientia Erdelyi Magyar Tudomanyegyetem
Universități aprox. 254 m
kindergarten
Gradinita Tanadarica
Gradinițe aprox. 306 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 51 m
supermarket
Carrefour Express
Supermarket aprox. 176 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 370 m
public-square
Piața "Lucian Blaga" (fosta Păcii)
Piețe publice aprox. 1116 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Birou, 71 mp în Central
710 € / lună
Cluj-Napoca, Central
70 mp utili
Clădire de birouri
P+2E
Birou, 50 mp în Central
605 € / lună
Cluj-Napoca, Central
50 mp utili
Clădire de birouri
P+6E
Birou, de 72 mp, în Central
651 € / lună
Cluj-Napoca, Central
72 mp utili
Clădire de birouri
2018 (Există)

Detalii de contact

RoHouse

Vlad Beschiu

RoHouse