Spatiu birou 72mp, Ultracentral, zona str Ferdinand

651 € / lună
9.04 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
72 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
An constr.:
2018 (Există)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Klar Imobiliare va propune spre inchiriere spatiu pentru birouri cartierul CENTRAL, zona str Ferdinand, cu acces facil, in apropiere de mijloacele de transport in comun, banci, magazine, gradinite, scoli, etc. Acesta este disponibil la etajul 3 al unei cladiri, are o suprafata de 72mp. Pretabil pentru spatiu birou. Se inchiriaza mobilat. Incazlirea este normala, prin calorifere radiatoare. Cheltuielile cu utilitățile sunt reduse, întrucât clădirea este prevăzută cu panouri fotovoltaice. Dispune de sistem de ventiloconvectoare, iluminat LED, control acces, infrastructura cablu internet. Garanție: echivalentul a 2 chirii, fără TVA (nu se aplica TVA) - persoană fizică. ID intern: 9562
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X5NQ140G4 Copiat! 275561246 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Clasă birouri: C
Stadiu construcție: Există

Utilități

Comision
50%

Certificat energetic:

Clasa energetică: B

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Sora: 32B, 3, 4
Stații autobuz aprox. 172 m
bus-station
Central
Stații autobuz aprox. 190 m
tram-station
Statia G. Baritiu 1, Linia 102
Stații tramvai aprox. 303 m
train-station
Gara Noua / "Gara de scurt parcurs"
Stații tren aprox. 1502 m
Școală
kindergarten