Apartament - SPATIU BIROU, Septimiu Albini, zona Hermes optional garaj

600 € / lună
9.68 € / mp / lună

Gheorgheni, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
62 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
6
An constr.:
2020 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Group Axia ofera spre inchiriere apartament pentru activitate de birou situat intr-un imobil nou, calitativ si foarte apreciat, in zona Hermes, cartier Gheorgheni. Situat la etajul 1, acesta se desfasoara pe o suprafata utila de 62 mp si este compartimentat in 2 camere, hol, 1 baie si balcon. Finisajele sunt de foarte buna calitate, iaer conditionat in ambele camere, ncalzirea este in pardoseala cu centrala termica proprie, iar spatiile vitrate mari ofera multa lumina si implicit un mediu foarte placut pentru desfasurarea activitatii. Exista posibilitatea inchirieii unui loc de parcare situat in garajul imobilului. Disponibil imediat. Nr grupuri sanitare: 1 Suprafata construita: 66 mp Nr incaperi: 2 Alte detalii zona - Amenajare strazi (Asfaltate); Mijloace de transport; Iluminat stradal Utilitati - Sistem incalzire (Centrala proprie,Incalzire pardoseala); Climatizare (Aer conditionat); Utilitati generale (Curent,Apa,Canalizare,Gaz,CATV) Finisaje - Izolatii termice (Bloc izolat termic); Podele (Gresie,Parchet); Ferestre cu geam termopan (PVC) Dotari - Contorizare (Apometre,Contor gaz); Dotari imobil (Video interfon) pret inchiriere: 600 moneda inchiriere: EUR Disponibilitate proprietate: imediat
Citește mai mult Citește mai puțin
Parțial mobilat Aer condiționat Centrală proprie Încălzire prin pardoseală

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XE6J14022 Copiat! 274124969 Copiat!
Actualizat în: 06 Mai 2026
Suprafață utilă: 62 mp
Etaj: Etaj 1 / 6
Regim înălțime: P+6E

Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Comision
50%

Certificat energetic:

Clasa energetică: B

Vecinătăți:

Piata Hermes

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
9.68 EUR/mp (total: 600 EUR/lună), Comision 50% cumpărător
Suprafață disponibilă:
62
Disponibilitate spațiu:
închiriat
Etaj:
Etaj 1 / 6

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Fagului, Linia 21
Stații autobuz aprox. 264 m
bus-station
Statia Becas, Linia 21
Stații autobuz aprox. 277 m
bus-station
Statia Prislop, Linia 21
Stații autobuz aprox. 379 m
bus-station
Trifoiului Nord
Stații autobuz aprox. 381 m
Școală
school
Gradinița Bethania
Școli aprox. 509 m
kindergarten
Grădinita "Poenita"
Gradinițe aprox. 620 m
university
Casa Agronomului (en)
Universități aprox. 775 m
school
Scoala Generala Constantin Brancusi
Școli aprox. 979 m
Recreere
restaurant
Grand Hotel Italia
Restaurant aprox. 186 m
park
Parc
Parcuri aprox. 336 m
supermarket
Lidl
Supermarket aprox. 400 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 705 m

Proprietăți similare

Birou, de 80 mp, în Semicentral
600 € / lună
Cluj-Napoca, Semicentral
80 mp utili
Casă/Vilă
2000
Birou, de 57 mp, în Zorilor
540 € / lună
Cluj-Napoca, Zorilor
57 mp utili
Clădire de birouri
2010
Birou, 45 mp în Mărăști
620 € / lună
Cluj-Napoca, Mărăști
45 mp utili
Clădire de birouri

Detalii de contact

Group Axia

Daniel Raducan asociat

5.00(3 review-uri)

Group Axia

Birouri de închiriat în zona Gheorgheni, Cluj-Napoca