Spatiu birou de închiriat | Grigorescu

230 € / lună
15.33 € / mp / lună

Grigorescu, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
15 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
4
An constr.:
1982 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Dacă simți că a venit momentul să ieși din rutina lucrului de acasă și ai nevoie de un loc liniștit, luminos și bine întreținut, această cameră poate fi exact spațiul potrivit pentru tine. Este vorba despre o cameră de aproximativ 15 mp, cu orientare vestică, situată pe strada Fântânele, în cartierul Grigorescu, într-un apartament cu 4 camere, unde se desfășoară deja activități din zona IT și cursuri de pictură , un ambient calm, plăcut și potrivit pentru concentrare. Spațiul beneficiază de chicinetă, baie comună și acces facil la locuri de parcare în zonă, iar în imediata apropiere se găsesc stații de autobuz, taxi, magazine alimentare, bănci și Parcul Rozelor, ceea ce face locația foarte practică pentru activitatea de zi cu zi. Lumina naturală din a doua parte a zilei face camera foarte plăcută pentru lucru sau activități creative, iar faptul că în prețul de închiriere sunt incluse și cheltuielile oferă un avantaj clar și predictibil. Spațiul va fi disponibil începând cu 01.06.2026! Dacă simți că ți s-ar potrivi, pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, îți stau cu drag la dispoziție!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XBOO140DU Copiat! 275512541 Copiat!
Actualizat în: 05 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 15 mp
Etaj: Parter / 4
Regim înălțime: P+4E
Structură rezistență: Cărămidă