Spatiu pentru birouri, 40 mp utili, situat in cartierul Grigorescu!

605 € / lună
15.13 € / mp / lună

Grigorescu, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
40 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
An constr.:
2018 (Există)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Rower Estate va ofera spre inchiriere un spatiu pentru birouri situat in cartierul Grigorescu, in zona strazii Taietura Turcului. Imobilul are o suprafata utila de 40 mp si este compartimentat in 2 camere, 1 baie si 1 balcon deschis. Spatiul se preda nemobilat, beneficiaza de centrala termica proprie si toate utilitatile contorizate separat. In plus, dispune de un loc de parcare exterior inclus in pret. Totul este nou, se afla la prima inchiriere! ID intern: ROW4208
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XBUG140H2 Copiat! 275569540 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Clasă birouri: C
Stadiu construcție: Există

Utilități

Utilități
Apă Curent Gaze Canalizare Căldură
Comision
50%

Vecinătăți:

Restaurant/pub, Parc, Intersectie circulata, Trafic Pietonal, Fastfood, Banca, Autobuz

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia TETAROM , Linia 37
Stații autobuz aprox. 295 m
bus-station
Bariera CFR
Stații autobuz aprox. 329 m
tram-station
Statia Sala Sporturilor 2TRV, Linia 102
Stații tramvai aprox. 1230 m
tram-station
Splaiul Independentei
Stații tramvai aprox. 1248 m
Școală
kindergarten
Grăd.Mica Sirenă2
Gradinițe aprox. 667 m
school
Liceul Teoretic Onisifor Ghibu
Școli aprox. 757 m
kindergarten