Spatii de birouri clasa A cu facilitati premium si acces rapid spre centru

4.986 € / lună
15.73 € / mp / lună

Semicentral, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
317 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
8
An constr.:
2007 (Finalizată)
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Koncept Imobiliare va propune spre inchiriere un spatiu de birouri modern, situat in cladirea Power Business Center, reper al zonei semicentrale din Cluj-Napoca. Amplasarea privilegiata ofera acces facil atat pietonal, cat si auto, cu conexiuni rapide catre centrul orasului si principalele artere de circulatie. Spatiul are o suprafata de 317 mp utili, compartimentat in open space, cu posibilitati multiple de reconfigurare. Inaltimea interioara de 3 - 3.5 metri si ferestrele mari asigura un mediu luminos si functional. Exista doua grupuri sanitare proprii, iar parcarea este disponibila cu pana la 15 locuri inchiriabile suplimentar, la pretul de 120 euro + TVA fiecare. Interiorul este finisat cu pereti in lavabil alb, pardoseala din mocheta si tavan casetat. Sistemul tehnic este de ultima generatie: incalzire si racire pe 4 tevi, ventilatie naturala prin ferestre cu deschidere, acces pe baza de cartela, supraveghere video, paza si receptie. Instalatiile “open system” permit configurari personalizate in functie de cerintele chiriasilor. Suprafata este potrivita pentru diverse activitati: birouri corporate, sali de fitness, workshop-uri, cursuri educationale sau activitati de tip yoga si pilates. In plus, cladirea ofera acces la o sala de evenimente cu terasa panoramica la un cost preferential, cu capacitate variabila intre 30 si 150 de persoane, disponibila pentru inchiriere pe ora. Pentru informatii complete, programarea unei vizionari sau pentru a afla oferta noastra completa va stam la dispozitie telefonic, prin e-mail sau la sediul agentiei noastre, pe str. Aviator Badescu, nr. 19, Cluj-Napoca.