Spatiu birou cu dotari premium si parcare, semicentral

1.000 € / lună
16.39 € / mp / lună

Semicentral, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
61 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
7
An constr.:
2018 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Koncept Imobiliare propune spre inchiriere un spatiu de birouri complet echipat, situat intr-o zona semicentrala, pe strada Traian, la parterul unei cladiri mixte moderne, cu 7 niveluri. Zona beneficiaza de acces facil catre centrul orasului, statii de transport public, restaurante si puncte de interes pentru mediul de afaceri, fiind o locatie excelenta pentru companii care doresc vizibilitate si eficienta logistica. Biroul dispune de 61 mp utili, compartimentati in doua incaperi luminoase si functionale, cu o terasa de 8,5 mp si doua locuri de parcare incluse. Accesul auto si pietonal este facil, iar sistemul de supraveghere video si controlul accesului asigura siguranta permanenta. Spatiul include un grup sanitar si beneficiaza de lumina naturala generoasa. Finisajele si dotarile sunt de nivel premium: sistem de iluminat LED, aer conditionat cu inverter in fiecare camera, centrala proprie, mobilier ergonomic Steelcase si retea interna CAT6. Prima incapere este configurata cu 6 statii de lucru complet echipate, iar cea de-a doua este amenajata pentru management sau sedinte, cu masa de conferinta si pat rabatabil integrat. Jaluzelele electrice, dotarile media si mobilierul fac din acest spatiu o solutie imediat functionala, fara investitii suplimentare. Pentru spatiu complet echipat chiria este 1.200 euro, la pretul afisat se poate discuta despre echipamentul ce ramane in spatiu. Recomandat pentru firme de IT, contabilitate, arhitectura sau servicii profesionale, biroul este potrivit pentru echipe de 6–8 persoane care apreciaza confortul si eficienta unui spatiu complet pregatit de lucru. Se inchiriaza mobilat, utilat si este disponibil imediat. Actele au fost verificate si validate de agentie. Pentru informatii complete, programarea unei vizionari sau pentru a afla oferta noastra completa va stam la dispozitie telefonic, prin e-mail sau la sediul agentiei noastre, pe str. Aviator Badescu, nr. 19, Cluj-Napoca.