1

Spațiu de birou 60 mp, Piața Unirii, Ultracentral, 0% Comision

700 € / lună
0 € / mp / lună

Ultracentral, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
60 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
2
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

0% comision pentru chiriaș. Spațiu de birou de închiriat în Cluj-Napoca, situat Ultracentral, în zona Piața Unirii, la etajul 1. Spațiul are o suprafață de 60 mp și este compartimentat în 4 încăperi, fiind potrivit pentru activități de birou, firmă sau alte activități profesionale. Avantaje: -locație ultracentrală premium -acces facil către toate punctele de interes din centru -poziționare foarte bună -etaj 1 Disponibil din 1 Iunie. Pentru detalii și programarea unei vizionări, nu ezitați să ne contactați. *Pozele nr.2 și nr.3 sunt editate cu AI, elementele decorative fiind eliminate pentru o prezentare mai neutră a spațiului. Nr terase: 1 Suprafata construita: 77 mp Nr incaperi: 3 Utilitati - Sistem incalzire (Soba/Teracota); Utilitati generale (Curent,Apa,Canalizare,Gaz) Finisaje - Podele (Gresie,Parchet); Stare interior (Renovat); Iluminat (Lampi); Ferestre cu geam termopan (Lemn) pret vanzare: 700 moneda vanzare: EUR pret inchiriere: 700 moneda inchiriere: EUR moneda inchiriere unitar: EUR
Citește mai mult Citește mai puțin
Sobă/teracotă Renovat

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XEUS1405L Copiat! 275524791 Copiat!
Actualizat în: 14 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 60 mp
Etaj: Etaj 1 / 2
Regim înălțime: P+2E

Chirie / u.m. / lună:
11.67 EUR/mp (total: 700 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Înălțime spațiu (m):
2
Suprafață disponibilă:
60
Disponibilitate spațiu:
închiriat
Etaj:
Etaj 1 / 2

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Spitalul de copii
Stații autobuz aprox. 53 m
bus-station
Calea Motilor
Stații autobuz aprox. 91 m
tram-station
Opera Maghiara Est
Stații tramvai aprox. 679 m
tram-station
Statia G. Baritiu 2 TRV, Linia 102
Stații tramvai aprox. 682 m
Școală
school
Colegiul Tehnic de Comunicații Augustin Maior
Școli aprox. 29 m
university
Universitatea de Medicină și Farmacie "Iuliu Hațieganu" -Facultatea de Medicină Dentară-
Universități aprox. 106 m
school
Liceul Greco-Catolic "Inochentie Micu"
Școli aprox. 196 m
kindergarten
Grăd.Rază de soare str. 1
Gradinițe aprox. 508 m
Recreere
park
Gradina Miko
Parcuri aprox. 215 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 294 m
supermarket
Magazin Alimentar
Supermarket aprox. 419 m
public-square
Piața "Lucian Blaga" (fosta Păcii)
Piețe publice aprox. 420 m

Proprietăți similare

Birou, de 24 mp, în Ultracentral
648 € / lună
Cluj-Napoca, Ultracentral
24 mp utili
1945 (Există)
Birou, de 65.00 mp, în Grigorescu
690 € / lună
Cluj-Napoca, Grigorescu
65 mp utili
Casă/Vilă
2E
Birou, 95 mp în Plopilor
700 € / lună
Cluj-Napoca, Plopilor
95 mp utili
Clădire de birouri

Detalii de contact

Capital Imobiliare

Secretariat dedicat

5.00(5 review-uri)

Capital Imobiliare
PRO