Spatiu birouri de închiriat 70 mp Sigma. All-inclusive. Comision 0%

969 € / lună
13.84 € / mp / lună

Zorilor, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
70 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
3
An constr.:
1965
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Imobilul situat in zona Sigma din cartierul Zorilor este dispus D+P+3E si amenajat specific pentru activitati de birouri, dispunand de 2-3 birouri pe fiecare etaj si locuri de parcare in curtea interioara. Spatiile de inchiriat au diferite configuratii incepand de la 13mp si 38mp cu o singura incapere, 70mp un intreg etaj format din 2 incaperi decomandate si baie, etc. In prezent oferim spre inchiriere un birou cu 2 incaperi, posibil mobilat, baie si bucatarie utilata plus 2 locuri de parcare in curtea interioara. Pentru birouri este calculat un pret de tip all-inclusive, continand toate costurile cu utilitatile, administrarea cladirii, parcarea si utilizarea bucatariei comune, complet utilate. La pretul final se adauga tva 21%. Imobilul este ideal pentru firme IT (functional, cablat, server, generator), consultanta sau alte activitati.
Citește mai mult Citește mai puțin
2 Parcări

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XA5G140FC Copiat! 275487211 Copiat!
Actualizat în: 17 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 70 mp
Etaj: Etaj 2 / 3
Regim înălțime: P+3E

Utilități

Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Observatorului Nord
Stații autobuz aprox. 178 m
bus-station
Observatorului Sud
Stații autobuz aprox. 190 m
tram-station
Statia G. Baritiu 2 TRV, Linia 102