2

Spatiu 160 mp Birouri Sediu Firma Cabinet Avocatura Corporate

960 € / lună
6 € / mp / lună

Central, Constanța

Sup. utilă / mp. utili:
160 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
4
An constr.:
2000 (Există)
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Spațiu de birouri premium | 160 mp | Bulevardul Mamaia – Clădire Barwil – DHL Imobiliare Exclusive Constanța vă propune spre închiriere un spațiu de birouri amplu și reprezentativ, cu o suprafață de 160 mp, situat la etajul 2 al unei clădiri de birouri cu pază permanentă, amplasată excelent pe Bulevardul Mamaia nr. 27, în clădirea Barwil – DHL. Spațiul se remarcă prin volum, lumină naturală și flexibilitate, fiind ușor adaptabil atât pentru birouri executive, cât și pentru zone open-space sau săli de conferință. Confortul este completat de grupuri sanitare separate pentru femei și bărbați, un detaliu esențial pentru activități cu flux mare de personal sau clienți. Datorită poziționării pe unul dintre cele mai importante bulevarde ale orașului – Bulevardul Mamaia – acest spațiu oferă vizibilitate, accesibilitate și prestanță, elemente definitorii pentru un business solid. 🔹 Potrivit pentru: sedii de firmă și companii mari firme de consultanță și servicii profesionale companii IT și administrative cabinete de avocatură, notariat sau contabilitate săli de conferință, training sau prezentări corporate 📄 Condiții de închiriere: Închiriere doar pe termen lung Contract + factură fiscală Preț: 900 € Comision agenție: 50% Un spațiu care nu este doar un sediu, ci o extensie a imaginii și profesionalismului companiei dumneavoastră. Imobiliare Exclusive Constanța Agent imobiliar: Popiell Franz
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de litoral

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X4DB0401L Copiat! 275055757 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Nume proprietate: Spatiu Pretabil Diverse Activitati De Birou
Clasă birouri: A
Regim înălțime: P+4E
Stadiu construcție: Există

Utilități

Comision
50%

Certificat energetic:

Clasa energetică: A

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
6.00 EUR/mp (total: 960 EUR/lună), Comision 50% cumpărător
Suprafață disponibilă:
160
Disponibilitate spațiu:
imediat
Suprafața minimă divizabilă:
160 mp
Etaj:
Etaj 3 / 4

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Scoala 13 [42]
Stații autobuz aprox. 122 m
bus-station
Scoala 13 [42
Stații autobuz aprox. 151 m
train-station
Gara CFR Constanta(1960)
Stații tren aprox. 1613 m
train-station
Gara Constanța(1960)
Stații tren aprox. 1653 m
Școală
kindergarten
Perlutele marii
Gradinițe aprox. 111 m
kindergarten
Gradinita particulara Gamex
Gradinițe aprox. 169 m
school
Scoala Generala Nr. 11
Școli aprox. 237 m
university
Facultatea de Medicina Dentara
Universități aprox. 513 m
Recreere
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 461 m
park
Parcul Casa de Cultura
Parcuri aprox. 564 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 846 m
public-square
Piața Chiliei
Piețe publice aprox. 1443 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Birou, 110 mp în Central
870 € / lună
Constanța, Central
110 mp utili
Clădire de birouri
4E
Birou, de 160.00 mp, în Capitol
1.000 € / lună
Constanța, Capitol
160 mp utili
Clădire de birouri
Birou, de 140.00 mp, în Central
1.000 € / lună
Constanța, Central
140 mp utili
Spațiu stradal

Birouri de închiriat în zona Central, Constanța