Spatiu comercial de inchiriat Bulevardul Mamaia

460 € / lună
11.50 € / mp / lună

Central, Constanța

Sup. utilă / mp. utili:
40 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
An constr.:
1921 (Există)
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Agenția noastră vă propune spre inchiriere un spațiu comercial Spațiu are o suprafață utilă de 40 mp, este situat la parter, într-o zonă accesibilă și bine poziționată, ideală pentru activități de birou sau servicii profesionale. Spațiul beneficiază de: - centrală proprie pe gaz - aer condiționat - compartimentare practică și lumină naturală - acces facil și vizibilitate bună - posibilitate de amenajare în funcție de activitate Este potrivit pentru: - birou firmă - contabilitate - agenție imobiliară - asigurări - consultanță - proiectare - activități administrative sau alte servicii similare Imobilul se închiriază exclusiv pe termen lung. Utilitățile se achită separat. Trotuarul din fața locației urmează să fie asfaltat în perioada următoare, ceea ce va îmbunătăți și mai mult accesul și aspectul zonei. Pentru informații suplimentare sau pentru programarea unei vizionări, vă rugăm să ne contactați!.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de litoral

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XGLE04001 Copiat! 275561392 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Stadiu construcție: Există

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Poarta 2 Port [44
Stații autobuz aprox. 74 m
bus-station
Statia Poarta 2, Linia 5,42,48
Stații autobuz aprox. 80 m
train-station
Gara CFR Constanta(1960)
Stații tren aprox. 1778 m