Spațiu comercial de închiriat – zonă ultracentrală Galați

400 € / lună
16 € / mp / lună

Central, Galați

Sup. utilă / mp. utili:
25 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
1
An constr.:
2010
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

O oportunitate excelentă pentru dezvoltarea afacerii tale într-una dintre dinamice zone ale orașului. Spațiul, cu o suprafață de 25 mp, este amplasat strategic în apropierea Facultății, Prefecturii și a mai multor licee, beneficiind de un flux constant de persoane și o vizibilitate bună. Designul compact și eficient îl recomandă drept alegerea pentru: • birou elegant • boutique / magazin de nișă • cabinet • studio de servicii sau consultanță Dotat cu aer condiționat Poziționare excelentă, într-o zonă cu acces facil Potențial comercial ridicat Atmosferă profesională și primitoare Dacă îți dorești un spațiu care să ofere imagine, accesibilitate și funcționalitate, această locație poate deveni cadrul perfect pentru viitorul afacerii tale. Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări apelati Cristina AcasA Imobiliare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X67T0403D Copiat! 275527461 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P+1E
Suprafață teren: 25 mp

Utilități

Comision
75%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
16.00 EUR/mp (total: 400 EUR/lună), Comision 75% cumpărător
Suprafață disponibilă:
25
Disponibilitate spațiu:
imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Parfumul Teilor
Stații autobuz aprox. 218 m
bus-station
Autogara Metropoli Galati
Stații autobuz aprox. 332 m
tram-station
Piata Centrala
Stații tramvai aprox. 583 m
tram-station
Str. Domneasca
Stații tramvai aprox. 598 m
Școală
university
Universitatea Dunarea de Jos
Universități aprox. 215 m
university
Facultatea de Medicina
Universități aprox. 240 m
school
FastTrackKids
Școli aprox. 297 m
kindergarten
Gradinita TEDY
Gradinițe aprox. 1484 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 5 m
pub
Planet
Pub aprox. 119 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 457 m
supermarket
Winmarkt Grand Center
Supermarket aprox. 506 m

Proprietăți similare

Birou, 70 mp în Central
2.030 RON / lună
Galați, Central
70 mp utili
Clădire de birouri
Birou, 45 mp în Țiglina 1
2.000 RON / lună
Galați, Țiglina 1
45 mp utili
Clădire de birouri
4E
Birou, 37 mp în Central
370 € / lună
Galați, Central
3.000 mp utili

Birouri de închiriat în zona Central, Galați