SPATIU DESTINAT BIROURILOR | CALEA ARADULUI | ORADEA

787 € / lună
9.84 € / mp / lună

Calea Aradului, Oradea

Sup. utilă / mp. utili:
80 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
An constr.:
2000 (Există)
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

UP IMOBILIARE Va ofera spre inchiriere in exclusivitate o oferta deosebita: Un spatiu cu 2 incaperi mari si spatioase , cu un vad comercial intens, pe Calea Aradului nr 14 , Oradea. Aproape de mijloace de transport, magazine, peco, si multe altele. Exista posibilitatea de a renunta la un perete ( care este din rigips), in functie de activitate. Utilitati: curent , apa rece, centrala pe gaz . Compus din : 2 incaperi mari separate cu usa + baie si geamuri termopan. Suprafata utila: 80 mp Suprafata construita : 100 mp Pret: 650 euro , 1 luna de garantie , 0% comision Telefon: - Nicoleta Nu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XEQS14021 Copiat! 275357368 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Stadiu construcție: Există

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Aviatorilor
Stații tramvai aprox. 175 m
tram-station
Abatorului
Stații tramvai aprox. 213 m
bus-station
Statie Decebal
Stații autobuz aprox. 726 m
bus-station
Oradea Vest
Stații autobuz aprox. 1427 m
Școală
school
Liceul Teologic Baptist Emanuel
Școli aprox. 690 m
school
Scoala Sportiva
Școli aprox. 888 m
university
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Sulyok