Cladire pentru clinica de inchiriat in Oradea, zona centrala

6.050 € / lună
11.22 € / mp / lună

Central, Oradea

Sup. utilă / mp. utili:
539 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
Niv.:
3
An constr.:
2007 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Gaminvest va ofera spre inchiriere cladire pretabila pentru clinica in Oradea, zona centrala. Proprietatea este constructie din caramida datata in 2007, aceasta este dispusa P+2E+M Avand suprafata utila de 150mp pe fiecare nivel, iar la mansarda 89mp plis o terasa deschisa de 90mp. La parter sunt si 2 garaje avand posibilitatea de a suplimenta cu alte 2-3 locuri de parcare descoperite.Sunt disponibile locuri de parcare si pe strada iar in imediata apropiere este o parcare publica. Proprietatea este formata din 14 spatii si 5 bai cu posibilitatea de reconfigurare dupa nevoie de asemenea exista posibilitatea de a monta un lift exterior. Compartimentare Parter: 2 spatii mari si 2 spatii mici, o baie, 2 garaje, casa scarii Etaj 1 si 2: hol generos, 3 spatii mari si 2 bai, casa scarii Mansarda: 2 spatii mari, casa scarii, o terasa generoasa descoperita. Incalzirea este realizata prin centrala proprie pe gaz, avand calorifere, sunt si aparate de aer conditionat pentru a avea un ambient placut si pe timpul calduros de asemenea una dintre incaperi este dotata si cu, convertor care poate oferi aer cald sau rece. Terenul proprietatii masoara 440mp, in curte mai exista si o terasa acoperita dotata cu masa si scaune. Curtea este pavata iar cladirea dispune de toate utilitatile: apa, canalizarea, curent trifazic, gaz. Cladirea se inchiriaza goala. Pret de inchiriere 5000 euro+TVA Pentru stabilirea unei vizionari sau mai multe detalii va stam la dispozitie.