Birou de inchiriat in parcul Industrial Bors, Oradea, Bihor

847 € / lună
10.33 € / mp / lună

Nord-Vest, Oradea

Sup. utilă / mp. utili:
82 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Gaminvest va ofera spre inchiriere birou situat in Parcul Industrial Bors, Oradea, Bihor. Biroul masoara o suprafata utila de 82 mp , compartimentat in 3 spatii separate si inchise, spatiul detine si 1 loc de parcare. In cladire exista si 1 bucatarie comuna, 1 spatiu pentru conferinta, se mai pot inchiria si 2 locuri de parcare TIR. Pretul propus de proprietar este de 700 euro+TVAnegociabil. Nr grupuri sanitare: 1 Nr incaperi: 2 Utilitati - Sistem incalzire (Centrala proprie); Climatizare (Aer conditionat); Utilitati generale (Curent,Apa,Canalizare) Finisaje - Izolatii termice (Exterior); Podele (Gresie); Ferestre cu geam termopan (PVC) Dotari - Dotari imobil (Interfon,Video interfon) pret inchiriere: 700 moneda inchiriere: EUR Disponibilitate proprietate: imediat
Citește mai mult Citește mai puțin
Mobilat Aer condiționat Centrală proprie 1 Parcare

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X56E040F0 Copiat! 274815972 Copiat!
Actualizat în: 12 Februarie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 82 mp
Etaj: Etaj 1

Comision
60%+TVA

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
10.33 EUR/mp (total: 847 EUR/lună), Comision 60% cumpărător
Suprafață disponibilă:
82
Disponibilitate spațiu:
închiriat
Etaj:
Etaj 1

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Master
Stații tramvai aprox. 768 m
tram-station
Fabrica de Zahar
Stații tramvai aprox. 887 m
bus-station
14
Stații autobuz aprox. 956 m
bus-station
Oradea Vest
Stații autobuz aprox. 1493 m
Școală
school
GS Transilvania
Școli aprox. 993 m
school
Don Orione
Școli aprox. 1298 m
kindergarten
Gradinita 20
Gradinițe aprox. 1451 m
kindergarten
Gradinita 45 cu program prelungit
Gradinițe aprox. 1764 m
Recreere
supermarket
Kaufland
Supermarket aprox. 780 m
park
Parc Strand Iosia
Parcuri aprox. 1012 m
cafe
bar
Cafenea aprox. 1012 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1185 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Birou, de 94.60 mp, în Ultracentral
750 € / lună
Oradea, Ultracentral
94,6 mp utili
Clădire de birouri
3E
Birou, 153 mp în Nord-Vest
726 € / lună
Oradea, Nord-Vest
153 mp utili
Clădire de birouri
Birou, de 80.00 mp, în Calea Aradului
650 € / lună
Oradea, Calea Aradului
80 mp utili
Casă/Vilă
1E

Birouri de închiriat în zona Nord-Vest, Oradea