2

Spatiu birouri Mihalache -Turda in imobil mixt, 33 mp, centrala gaze proprie

423 € / lună
12.82 € / mp / lună

1 Mai, București

Sup. utilă / mp. utili:
33 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
9
An constr.:
2006
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Imobilul mixt (firme si locuinte) este situat in zona Ion Mihalache (fostul 1 Mai), pe strada Turda 98, la 10 min de statia de metrou Basarab sau 2 statii de tramvaiul 41 de statia de metrou Crangasi. In jurul blocului se gasesc cu usurinta locuri de parcare fara plata. Proprietatea este proaspat renovata, se afla la etajul 3 din 9 in imobilul cu supraveghere video si edificat in 2006. Ferestrele si balconul sunt orientate spre strada Turda, oferind o minunata priveliste spre Parcul Regina Maria si Arcul de Triumf. Incalzirea si apa calda sunt asigurate cu centrala termica proprie pe gaze, iar racirea cu 1 aparat de aer conditionat. Ferestrele sunt din aluminiu cu geam termopan. Proprietatea are un o baie completa cu cabina de dus si un balcon deschis. Se inchiriaza nemobilata. Pret: 350 euro + tva. Pentru alte intrebari nu ezitati sa ma contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X5LL140M8 Copiat! 275523064 Copiat!
Actualizat în: 13 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 30 mp
Etaj: Etaj 3 / 9
Regim înălțime: P+9E
Structură rezistență: Beton

Utilități

Utilități
Apă Canalizare Gaze Curent
Comision
50%

Disponibilitate proprietate:

2026-05-11

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Pasaj Grant
Stații tramvai aprox. 126 m