CSDA Siriului Subinchiriere, Barbu Vacarescu, 650 mp 0% comision!

8.775 € / lună
13.50 € / mp / lună

Aviației, București

Sup. utilă / mp. utili:
650 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
5
An constr.:
2013
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Nr grupuri sanitare: 4 Suprafata construita: 5068 mp Nr incaperi: 1 Pret negociabil Utilitati - Utilitati generale (CATV) Finisaje - Podele (Mocheta) Dotari - Diverse (Senzor de fum) Servicii - Servicii imobil (Paza) pret vanzare: 7000000 moneda vanzare: EUR pret vanzare mp: 1381.22 pret inchiriere: 8775 moneda inchiriere: EUR pret inchiriere unitar: 13.5 moneda inchiriere unitar: EUR Disponibilitate proprietate: imediat
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X6QK140D2 Copiat! 101147322 Copiat!
Actualizat în: 08 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 650 mp
Clasă birouri: A
Regim înălțime: 1S+P+5E

Alte detalii:

0% comision! Space planning gratuit!

TRANSPORT PUBLIC: Metrou 8.00 min.; RATB/tramvai 5.00 min.

SPATII DISPONIBILE
MINIM INCHIRIABIL: 650 mp
Spatiu inchiriabil 1: 650 mp, 13,5 Eu / mp, (total: 8775 euro / luna)
MAXIM INCHIRIABIL: 650 mp
TIP DISPUNERE: Open space

DATE COMERCIALE DE PREZENTARE
Pret inchiriere: 13.5 EUR / mp

DOTARI SI FINISAJE
Informatii imobil: , ferestre fixe, ferestre care se deschid, min 2,7m pina la tavan, tavan suspendat , podea inaltata, mocheta, chicineta, restaurant/cafenea, nr. lifturi - 2, capacitate pers./lift - 8, paza 24h, CCTV
Specificatii tehnice: , prize date-voce (o priza dubla pentru mp inchiriati), cablare voce-date, BMS, hidranti , acces control, internet fibra optica
Climatizare: , sistem 4 tevi, aport aer proaspat , centrala termica, Acces gratuit la : 1 sala multifunctionala pentru a sustine seminarii, 1 centru de copiere-printare si scanare, o kitcheneta (cate 1 pe etaj), o sala de intalniri / etaj, tranning room la parter

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
13.50 EUR/mp (total: 8775 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
650
Disponibilitate spațiu:
închiriat

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Maguricea
Stații tramvai aprox. 132 m
bus-station
Maguricea statie 605, 5
Stații autobuz aprox. 149 m
tram-station
Maguricea
Stații tramvai aprox. 172 m
metro-station
Metrorex. Stația Aurel Vlaicu (M2)(1987)
Stații metrou aprox. 515 m
Școală
kindergarten
Gradinita Miniterra
Gradinițe aprox. 114 m
school
Scoala cu clasele I-VIII nr.12 "Herastrau"
Școli aprox. 246 m
kindergarten
Grădinița Pentru Hipoacuzici NR. 65
Gradinițe aprox. 425 m
university
Școala Superioară de Aviație Civilă - S.S.Av.C.
Universități aprox. 1777 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 185 m
bar
Simbi's
Bar aprox. 284 m
supermarket
Carrefour Market
Supermarket aprox. 344 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 754 m

Proprietăți similare

Birou, 3000 mp în Aviației
9.350 - 25.500 € / lună
București, Aviației
1.500 mp utili
Clădire de birouri
6E
Birou, de 391 mp, în Aviației
8.042 € / lună
București, Aviației
391 mp utili
Clădire de birouri
2009
Birou, 974 mp în Aviației
8.766 € / lună
București, Aviației
974 mp utili
Clădire de birouri
4E

Birouri de închiriat în zona Aviației, Sector 1