2

0% comision! Inchiriere birouri Aviatorilor, 250 mp

4.500 € / lună
18 € / mp / lună

Aviatorilor, București

Sup. utilă / mp. utili:
250 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
4
An constr.:
2004
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Nr grupuri sanitare: 2 Suprafata construita: 2600 mp Nr incaperi: 1 Pret negociabil Utilitati - Climatizare (Ventiloconvectoare); Utilitati generale (CATV) Finisaje - Podele (Mocheta) Dotari - Diverse (Senzor de fum) Servicii - Servicii imobil (Paza) pret vanzare: 20000000 moneda vanzare: EUR pret vanzare mp: 7692.31 pret inchiriere: 4500 moneda inchiriere: EUR pret inchiriere unitar: 18 moneda inchiriere unitar: EUR Disponibilitate proprietate: imediat
Citește mai mult Citește mai puțin
Ventiloconvectoare

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X6QK140FV Copiat! 273113738 Copiat!
Actualizat în: 27 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 250 mp
Clasă birouri: B
Regim înălțime: 1S+P+4E

Alte detalii:

0% comision! Space planning gratuit!

TRANSPORT PUBLIC: Metrou 3.00 min.; RATB/tramvai 1.00 min.

SPATII DISPONIBILE
MINIM INCHIRIABIL: 250 mp
Spatiu inchiriabil 1: 250 mp, 18 Eu / mp, (total: 4500 euro / luna) + tva
MAXIM INCHIRIABIL: 250 mp
SUPRAFATA VANZARE: 2600 mp
TIP DISPUNERE: Open space Partitionat

DATE COMERCIALE DE PREZENTARE
Pret inchiriere: 18.0 EUR / mp + tva
Pret vanzare: 20000000 EUR

REGIMUL PARCARILOR
SUBTERAN - NORMAL: 100 EUR/spatiu/luna
DETALII PARCARE: 2 locuri de parcare pe etaj

DOTARI SI FINISAJE
Informatii imobil: , ferestre fixe, ferestre care se deschid, min 2,7m pina la tavan, (3.00m inaltime), tavan suspendat , cablare perimetrala, mocheta, chicineta, restaurant/cafenea, nr. lifturi - 1, capacitate pers./lift - 4, paza 24h, CCTV
Specificatii tehnice: , prize date-voce (o priza dubla pentru mp inchiriati), cablare voce-date, acces control, internet fibra optica
Climatizare: , sistem 2 tevi, centrala termica

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
18.00 EUR/mp (total: 4500 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Înălțime spațiu (m):
3
Suprafață disponibilă:
250
Disponibilitate spațiu:
închiriat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Piata Ion Mihalache, linia 205, 300, 282, N118, 20, 24, 42, 45
Stații autobuz aprox. 523 m
metro-station
Piata Aviatorilor (M2)
Stații metrou aprox. 665 m
tram-station
Dr. Constantin Caracas
Stații tramvai aprox. 710 m
trolleybus-station
Statie Soseaua Nicolae Titulescu 65, 97, 86
Stații troleibuz aprox. 1459 m
Școală
school
Gradinita de copii nr.116
Școli aprox. 322 m
kindergarten
Gradinita de Copii Nr. 52
Gradinițe aprox. 329 m
school
Gradinita de copii nr.52
Școli aprox. 329 m
university
Universitatea Politehnica Bucuresti
Universități aprox. 1358 m
Recreere
park
Piateta regelui
Parcuri aprox. 139 m
public-square
Piața Aviatorilor
Piețe publice aprox. 301 m
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 395 m
mall
"METROPLIS CENTER"
Mall aprox. 1466 m

Proprietăți similare

Birou, de 251 mp, în Aviatorilor
4.518 € / lună
București, Aviatorilor
251 mp utili
Clădire de birouri
4E
Birou, de 251 mp, în Aviatorilor
4.501 € / lună
București, Aviatorilor
251 mp utili
Clădire de birouri
4E
Birou, de 260 mp, în Aviatorilor
4.501 € / lună
București, Aviatorilor
260 mp utili
Casă/Vilă
2001 (Există)