Apartament 3 camere // exclusiv birou // stradal Calea Floreasca

750 € / lună
12.50 € / mp / lună

Floreasca, București

Sup. utilă / mp. utili:
60 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
3
An constr.:
1960 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

MADDAX Luxury Properties ofera spre închiriere un spațiu ideal pentru activități de birou (RENOVAT în februarie 2026), situat stradal, chiar în "inima" zonei Floreasca (zona restaurantelor), beneficiind de un flux constant de persoane și o vizibilitate excelentă pentru afacerea dumneavoastră. Caracteristici principale: - 60 mp, compartimentați eficient în 3 camere (3 camere spațioase + fostul spațiu de bucătărie ce poate servi ca birou de lucru sau zonă de arhivă/server). - Demisol înalt, cu ferestre mari (1.5m înalțime) ce asigură o luminozitate naturală excelentă pe tot parcursul zilei, eliminând percepția clasică de demisol. - Renovat (Feb. 2026), nemobilat, oferind libertate deplină de personalizare - 3 camere, fiecare avand 5x3m. Fosta bucatarie a fost transformata intr-un mic oficiu (nu exista aragaz, chiuveta, frigider etc.) astfel incat se poate folosi pentru inca un mic birou (de o persoana) + spatiu de depozitare. - Apartamentul se inchiriaza NEMOBILAT (va fi complet gol). In imediata vecinatate (mers pe jos 2 min.): One Floreasca City, One Gallery, Marketta Food Hall, Agora Floreasca, multiple restaurante, magazine, sedii banci si firme etc. Este la 5 minute de mers cu masina de zona Mall-ului Promenada / Pipera / Barbu Vacarescu, unde isi desfasoara activitatea majoritatea companiilor multinaționale importante din Romania. Este ideal pentru firma de software, notariat, cabinet de avocatura sau arhitectura/design, birou de contabilitate, consultanta, agentie de publicitate/turism s.a.m.d., deci orice activitate care presupune munca "de birou". Conditii: 1 avans + 2 garantii Contacteaza-ma pentru vizionare!