Spatiu de Birouri Caramfil - Herastrau

5.445 € / lună
17.02 € / mp / lună

Nordului, București

Sup. utilă / mp. utili:
320 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
5
An constr.:
2016 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Important ! Agentie imobiliare specializata in inchirierea de spatii de birou/ birouri, spatii comerciale, case/ vile, apartamente nemobilate . In spatiile prezentate de noi se poate stabili punct de lucru si/sau sediu social pentru firma/firmele Dv. DISPONIBIL incepand cu 1 IUNIE 2026 Pretul include chirie si mentenanta Suprafata inchiriata este de 320mp, un etaj intreg la cladirea din Nicolae Caramfil. Contract pe minim 2 ani. Spatiul este pregatit de mutare, dotat open space, cu cateva impartiri de sticla, utilat cu 2 bai (pentru femei si barbati separat) si bucatarie (kitcheneta). Cladirea este amenajata luxos, deschisa in 2016. Este dotata cu lift Schindler, suprafete de marmura, receptie, paza 24/7, lumini LED, etc. Spatiul are ventiloconvectoare de putere mare si unitati de aer tip caseta/split, sistem e reinoire aerul proaspat din interior (CTA), printre altele. Spatiul nu este mobilat. Transport public: Metrou la 5 min pe jos distanta (Statia Aurel Vlaicu) Statie Autobuz 301 (in fata cladirii) Chiria - €3100+ tva (sub 10€ pe m2) Mentenanta - €1400 + tva (4€ pe m2) Utilitati - consumul este contorizat si facturat Vecinitati : Aviatiei, Bd Nicolae Caramfil, Aerogarii, Herastrau, Zona de Nord, Promenada .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X9IJ141SM Copiat! 275511700 Copiat!
Actualizat în: 05 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent