Comision 0! Spatii birouri in Swan Office Park - 182mp

2.422 € / lună
13.31 € / mp / lună

Pipera, București

Sup. utilă / mp. utili:
182 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
4
An constr.:
2011 (Există)
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Spatii in cladiri de birouri aflate in zona Pipera, disponibile pentru inchiriere. Suprafata totala a cladirii este de 29125mp dispusa pe 2S+P+4E+5ER. Spatii disponibile: etaj 3 - 182mp. H - 3m Servicii: administrare cladire, receptie, paza.
Citește mai mult Citește mai puțin
60 Parcări

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X95S140V2 Copiat! 275544816 Copiat!
Actualizat în: 13 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 182 mp
Etaj: Etaj 3 / 4
Clasă birouri: A
Regim înălțime: S+P+4E
Stadiu construcție: Există

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare
Comision
0%

Vecinătăți:

Bulevardul Pipera

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Statia Gelcap, linia 16, 36
Stații tramvai aprox. 740 m
tram-station
Gelcap
Stații tramvai aprox. 767 m
bus-station
Rocin
Stații autobuz aprox. 824 m
metro-station
Pipera (M2)
Stații metrou aprox. 1198 m
Școală
kindergarten
Gradinita Zece
Gradinițe aprox. 1304 m
school
Scoala Nr.3 Voluntari
Școli aprox. 1326 m
school
Gradinita Happy Univers
Școli aprox. 1437 m
kindergarten
Echilibria 1
Gradinițe aprox. 1444 m
Recreere
restaurant
Q's inn
Restaurant aprox. 117 m
supermarket
Kaufland
Supermarket aprox. 238 m
park
spatiu verde
Parcuri aprox. 331 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1720 m