REC3001721 Spatiu comercial 2 camere I Promenada

1.350 € / lună
28.72 € / mp / lună

Pipera, București

Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
8
An constr.:
2015 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

SVN Residentialist Pipera va ofera spre inchiriere un spatiu de birouri situat pe Soseaua Pipera vis a vis de Promenada Mall, intr-o zona premium de business, in imediata apropiere a cladirilor SkyTower, Globalworth si Vodafone, la doar 5 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aurel Vlaicu. Spatiul are o suprafata utila de 47 mp si este situat la etajul 7, beneficiind de o compartimentare flexibila in 2 camere, ce pot fi configurate ca birou managerial cu zona de secretariat sau sala de sedinte, ori ca un open space eficient pentru o echipa restransa. A fost recent renovat si dispune de pardoseala laminata, iluminat LED si aer conditionat, fiind pregatit pentru desfasurarea imediata a activitatii. Balconul ofera o vedere panoramica spre zona Barbu Vacarescu, iar suprafata vitrata generoasa asigura lumina naturala pe tot parcursul zilei, creand un mediu de lucru placut si productiv. Cladirea beneficiaza de paza 24/7, lift modern si include un loc de parcare dedicat. In proximitate se afla Promenada Mall, Oregon Park si Floreasca Business Park, ceea ce adauga un plus de confort si accesibilitate. Spatiul este disponibil imediat. Pentru mai multe detalii si informatii suplimentare, va stam la dispozitie telefonic. Va invitam cu drag sa programati o vizionare si sa descoperiti personal aceasta proprietate exceptionala!
Citește mai mult Citește mai puțin
1 Parcare

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X658149NR Copiat! 275534382 Copiat!
Actualizat în: 11 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 47 mp
Etaj: Etaj 7 / 8
Regim înălțime: P+8E
Structură rezistență: Beton
Stadiu construcție: Finalizată
Suprafață teren: 500 mp

Disponibilitate proprietate:

Disponibil din 23/02/2026.

Puncte de interes

Mijloace transport