4

Cazare muncitori non UE , 230euro/ pers/luna

7.360.000 € / lună
1,840.00 € / mp / lună

Pantelimon, București

Sup. utilă / mp. utili:
4.000 mp
Tip prop.:
Cazare angajati non UE
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Inchiriere 60 de camere, 35 m2 fiecare a cate 8 locuri (4 paturi supraetajate) Situat langa hala Laminor, centru expozitional si de evenimente! Imobilul este in Blvd. Basarabia, Nr. 256, la Faur, poarta 2 Sunt 4 etaje disponibile, 15 camere foarte spatioase ( 35 m2)2 pe etaj si toalete comune in capatul coridorului pentru a putea fi curatate si intretinute zilnic. Fiecare etaj dispune de 18 wc, 8 pisioare, 11 dusuri, 18 chiuvete. Toate utilitatile: energie electrica, apa, canalizare, gaze, centrala termica proprie, instalatii A/C, generator propriu pentru intreaga cladire, wi fi, televiziune, bucatarie si cantina de 300m2. Locuri pentru masinile de logistica disponibile Acces facil: Statie metrou (la 50 m), linii tramvai, autobuz In apropiere Kaufland, Megaimage, Cora, Dedeman Pret inchiriere: 230 euro/persoana. Totul este nou, se amenajeaza in aprilie/mai 2026.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XV0204MUT Copiat! 1183385 Copiat!
Actualizat în: 06 Noiembrie 2025
Tip tranzacție: De închiriat de către proprietar

Utilități

Comision
0%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
1840.00 EUR/mp (total: 7360000 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
4000
Disponibilitate spațiu:
01.06.2026

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Grup Industrial Titan
Stații tramvai aprox. 20 m
bus-station
Statia Grup Industrial Titan, Liniile N109, 36, 56