Forum 3, Izvor, 312 mp 0% comision!

4.368 € / lună
14 € / mp / lună

Unirii, București

Sup. utilă / mp. utili:
312 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
8
An constr.:
2006
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Nr grupuri sanitare: 2 Nr garaje: 1 Nr incaperi: 1 Pret negociabil Finisaje - Podele (Mocheta) Dotari - Diverse (Senzor de fum) pret vanzare: 4368 moneda vanzare: EUR pret inchiriere: 4368 moneda inchiriere: EUR pret inchiriere unitar: 14 moneda inchiriere unitar: EUR Disponibilitate proprietate: imediat
Citește mai mult Citește mai puțin
1 Garaj

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X6QK1405R Copiat! 1142414 Copiat!
Actualizat în: 27 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 312 mp
Clasă birouri: B
Regim înălțime: P+8E

Utilități

Podele
Mochetă
Diverse
Senzor de fum

Alte detalii:

0% comision! Space planning gratuit!

TRANSPORT PUBLIC: Metrou 12.00 min.; RATB/tramvai 2.00 min.

SPATII DISPONIBILE
MINIM INCHIRIABIL: 312 mp
Spatiu inchiriabil 1: 312 mp, 14 Eu / mp, (total: 4368 euro / luna)
MAXIM INCHIRIABIL: 312 mp
TIP DISPUNERE: Open space Partitionat

DATE COMERCIALE DE PREZENTARE
Pret inchiriere: 14.0 EUR / mp

REGIMUL PARCARILOR
SUBTERAN - NORMAL: 1 locuri 120 EUR/spatiu/luna
EXTERIOR: 2 locuri 80 EUR/spatiu/luna

DOTARI SI FINISAJE
Informatii imobil: , cortina de sticla, ferestre care se deschid, min 2,7m pina la tavan, tavan suspendat , cablare perimetrala, mocheta, chicineta, restaurant/cafenea, nr. lifturi - 2, capacitate pers./lift - 10, lift de marfa, paza 24h
Specificatii tehnice: (o priza dubla pentru mp inchiriati), cablare voce-date, hidranti , internet fibra optica , (provideri: 0)
Climatizare: , sistem 4 tevi, centrala termica

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
14.00 EUR/mp (total: 4368 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
312
Disponibilitate spațiu:
închiriat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Bd. B. P. Hasdeu, linia 136, N122
Stații autobuz aprox. 327 m
metro-station
Metrorex. Statia Izvor (M1) , (M3).
Stații metrou aprox. 631 m
trolleybus-station
Statia Facultatea de Drept, linia 61,69,90,91
Stații troleibuz aprox. 768 m
tram-station
Piata Regina Maria
Stații tramvai aprox. 819 m
Școală
university
Facultatea de medicina veterinara
Universități aprox. 417 m
school
ȘCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 128
Școli aprox. 546 m
university
Facultatea de Medicina Veterinara (en)
Universități aprox. 577 m
kindergarten
Gradinita nr. 268
Gradinițe aprox. 594 m
Recreere
park
Curtea Palatului Parlamentului
Parcuri aprox. 38 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 278 m
public-square
Piața Constituției
Piețe publice aprox. 500 m
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 516 m

Proprietăți similare

Birou, 199 mp în Unirii
3.980 € / lună
București, Unirii
1.597 mp utili
Clădire de birouri
P+4E
Birou, 325 mp în Unirii
4.550 € / lună
București, Unirii
330 mp utili
Clădire de birouri
4E
Birou, de 199 mp, în Unirii
3.980 € / lună
București, Unirii
199 mp utili
Clădire de birouri
P+5E