Proprietar spatiu comercial pentru cabinete, birouri, cursuri, cafenea, magazin

1.474 € / lună
22 € / mp / lună

Tineretului, București

Sup. utilă / mp. utili:
67 mp
Tip prop.:
Clădire mixtă
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Inchiriez spatiu comercial, la intersectia strazii Lanariei 103 cu calea Serban Voda 184, in sector 4, la 130m de Liceul Sincai, la 350m de metrou Tineretului si de Parcul Carol. 39 mp parter, 22mp demisol. In apropiere sunt U Center si Carol City Park, gradinite, cluburi pentru copii, afterschool, magazine, restaurante, banci. Ideal pentru birou de avocat, notariat, farmacie, cabinet stomatologic, cabinet medical, cursuri, cofetarie, magazin, cafenea, etc. Nu se emite factura, plata in baza contractului de inchiriere.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XV10041R5 Copiat! 275537909 Copiat!
Actualizat în: 14 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat de către proprietar
Suprafață utilă: 67 mp

Utilități

Comision
0%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
22.00 EUR/mp (total: 1474 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
67
Disponibilitate spațiu:
imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
metro-station
Metrorex. Stația Tineretului (M2)(1986)
Stații metrou aprox. 203 m
metro-station
Statia Metrou Tineretului(M2)Metrorex
Stații metrou aprox. 227 m
tram-station
Colegiul National Gheorghe Sincai
Stații tramvai aprox. 270 m
bus-station
Statia Bulevardul Marasesti linii : 76,312,313,381.
Stații autobuz aprox. 604 m
Școală
kindergarten
Gradinita cu program prelungit Copiii Soarelui
Gradinițe aprox. 105 m
school
Gradinita Aniela
Școli aprox. 411 m
kindergarten
Gradinita "Scufita Rosie"
Gradinițe aprox. 505 m
university
Universitatea Nicolae Titulescu
Universități aprox. 979 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 334 m
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 340 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 430 m
mall
Bucharest, Calea Vitan nr. 8, Bl V51, near VITAN Mall
Mall aprox. 1866 m

Proprietăți similare

Birou, 60 mp în Pantelimon
7.228 RON / lună
București, Pantelimon
60 mp utili
Clădire de birouri
Birou, de 95 mp, în Tineretului
1.501 € / lună
București, Tineretului
95 mp utili
Bloc de apartamente
10E
Birou, de 160 mp, în Timpuri Noi
1.501 € / lună
București, Timpuri Noi
160 mp utili
Casă/Vilă
2E