Cotroceni parter de casa 24 mp pt birou productie 400 euro/luna

401 € / lună
16.71 € / mp / lună

Cotroceni, București

Sup. utilă / mp. utili:
24 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
An constr.:
1950 (Există)
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

imobilul parter de casa este situat in Cotroceni in spatele blocurilor de langa academia militara , este format din 2 camere cu toaleta la comun cu alt chirias, intrarea este stradala si se preteaza pt birouri , productie , depozitare etc,
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X4KE142FI Copiat! 275569964 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 24 mp

bus-station
Statie RATB 122, 226, 368, 168
Stații autobuz aprox. 185 m
metro-station
Academia Militară (M5)
Stații metrou aprox. 515 m
trolleybus-station
statia RATB Eroilor: 69, 96
Stații troleibuz aprox. 539 m
tram-station
Piata Danny Huwe
Stații tramvai aprox. 657 m
Școală
kindergarten
Gradinita nr. 271
Gradinițe aprox. 194 m
university
Facultatea de Moase si Asistenta Medicala
Universități aprox. 277 m
school
Centrul de performanta
Școli aprox. 403 m
kindergarten
Gradinita Olga Gudynn
Gradinițe aprox. 610 m
Recreere
public-square
Piața Eroilor
Piețe publice aprox. 149 m
park
Loc de joaca
Parcuri aprox. 194 m
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 253 m