Spatiu birouri clasa A zona de vest, Semanatoarea/Regie

77.730 € / lună
26.62 € / mp / lună

Splaiul Independenței, București

Sup. utilă / mp. utili:
2.920 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
10
An constr.:
2006 (Finalizată)
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

SFINX Imobiliare va propune spre inchiriere spatii de birouri clasa A in zona de vest, Semanatoarea, cu access facil catre centru si zona de nord. Specificatii tehnice: Sistem centralizat de management al clădirilor. Monitorizarea și controlul specific sistemelor de M&E. Controlul central al infrastructurii clădirii. Sisteme (ascensoare, iluminare de securitate, server IT camere, unitate de aer conditionat dedicata serverului camere). Certificare BREEAM, LEED Gold. Generator pentru furnizarea de energie sistemelor de siguranță a vieții (ascensoare, iluminare de securitate, săli de servere IT, unitate de aer condiționat dedicată sălilor de servere). Soluții integrate de securitate (CCTV, control acces în clădire și garaj). Diferiți operatori de telecomunicații. Sistem HVAC cu 4 conducte. Control central de incendiu, detectoare de fum/caldura, sprinklere, hidranti. Contoare independente pentru consumul de energie electrică pe zonele de utilizare exclusive. Lifturi: 8 lifturi pentru personal; 1 lift parcare; 1 lift de serviciu Stații de încărcare pentru mașini electrice (1% din locurile de parcare) Amenajare standard: Vopsirea pereților (alb). Tavan suspendat cu sistem HVAC integrat, iluminare LED incorporata (500 lux/m² in zonele de birou), detectoare de fum, hidranti, cutii de podea prevazute cu prize electrice si cablare. Facilități: Personal de recepție/concierge la holul principal GF. Servicii de securitate 24h/7. Restaurant, terasa, spatii verzi. Spatiul poate fi compartimentat in unitati de aproximativ 700 mp. Va asigur de toata deschiderea pentru orice detaliu! Oferim cu promptitudine si profesionalism consultanta pentru vanzari si inchirieri de apartamente, case, vile, terenuri, spatii comerciale si de birou, consultanta juridica in relatia cu OCPI, cadastru, intabulare si consultanta financiara (cea mai buna solutie de creditare conform profilului clientului, accesarea creditului devine simpla si eficienta) prin brokerii nostri de credite parteneri. SFINX Creditare face parte din cea mai mare retea de brokeraj de credite, DSA Advisor, operata la nivel national de Realmedia ( ).