The Bridge 3
Raportează anunț
Descriere spațiu comercial
Detalii spațiu comercial
Certificat energetic:
Subspații disponibile
- Chirie / u.m. / lună:
- 19.97 EUR/mp (total: 5592 EUR/lună) 16.5 EUR/mp +TVA
- Suprafață disponibilă:
- 280
- Disponibilitate spațiu:
- 01.08.2027
- Suprafața minimă divizabilă:
- 280 mp
- Etaj:
- Etaj 6 / 10
- Posibilitate parcare:
- Da
U_06
Valabil din Q3 2027
- Birouri de închiriat în Grozăvești
- Birouri de închiriat în Sector 6
-
Sediul central - Timișoara Bulevardul Victor Babeș nr. 2, 300230, Timișoara, România Tel: +40.374.40.44.98 / Fax: +40.256.401.179 Email: suport@imobiliare.ro Luni - Vineri 08:00 - 20:00 Punct de lucru - București: Iride Business Park, Bld. Dimitrie Pompeiu 9-9A, Clădirea B2B, 020335, Sector 2, București, România
CONTACT
-