Spatii birouri, 25/ 50/ 100 mp, Grozavesti Regie Carrefour Orhideea, Bucuresti (

242 € / lună
9.68 € / mp / lună

Regie, București

Sup. utilă / mp. utili:
25 mp
An constr.:
1980 (Există)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre inchiriere aceste elegante spatii de birouri situate in zona Regie-Grozavesti-Carrefour Orhideea. Zona ofera acces rapid spre toate cartierele Capitalei, datorita retelei de transport in comun (metrou, autobuze, tramvaie). Se afla la mica distanta de Gradina Botanica. In vecinatate sunt multe magazine, restaurante, cafenele, gradinite, scoli, licee si universitati. Spatiile se afla intr-un centru de afaceri cu 4 nivele si au 25, 50 sau 100 mp. Beneficiaza de aer conditionat, contorizare independenta, certificat energetic. Exista posibilitatea de inchiriere partiala sau de compartimentare. Centrul de afaceri ofera receptie, paza 24 24, camere de supraveghere video, servicii de salubritate. Administrarea spatiilor comune este 1,5 EUR mp, si chiria este 7,5 eur mp. Pentru detalii suplimentare si vizionari, ma puteti contacta la: (inclusiv Whatsapp) sau la adresa de e-mail: . White Mountain Property colaborează strâns cu numeroase agenții imobiliare locale din București, pentru a eficientiza procesul de căutare și a economisi timpul clienților noștri, asigurându-ne că aceștia găsesc rapid proprietatea care corespunde nevoilor lor. De asemenea, dacă ați identificat o proprietate printr-o altă sursă dar preferați ca gestionarea acesteia să se realizeze prin noi, ne puteți trimite detaliile și vom intermedia în numele dumneavoastră, fără costuri suplimentare. Practic, beneficiați de suportul a două agenții la costul uneia singure. Prioritatea noastră, în calitate de agenție imobiliară de încredere în București, este să asigurăm tranzacții de închiriere și vânzare de durată, bazate pe transparență și profesionalism. ID intern: ASCO CN 250221 GRO