2

Birouri 55mp

350 € / lună
6.38 € / mp / lună

Orașul de Jos, Sibiu

Sup. utilă / mp. utili:
300 mp
Tip prop.:
Clădire mixtă
Niv.:
3
An constr.:
2000 (Există)
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Ofer spre inchiriere spatiu birouri, format din 2 camere,bucatarie si baie. O cladire dedicata cu schimbare destinatie. RDS tras in interior. Spatiul se afla deasupra magazinului Non Stop.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X9KA04009 Copiat! 1153215 Copiat!
Actualizat în: 29 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P+3E+T
Stadiu construcție: Există
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Comision
0%

Vecinătăți:

Magazinul Non- Stop, Lidl , Pizza Hot

Alte detalii:

Spatiul se afla deasupra magazinului Non Stop.

Subspații disponibile

Birouri cladirea GGT Rusciorului

Ofer spre inchiriere spatiu birouri, format din 2 camere,bucatarie si baie. O cladire dedicata cu schimbare destinatie. RDS tras in interior. Etaj: 1 Adresa: Rusciorului nr.6A, etaj 1 Zona: Libertatea Gaz Pret: 290 Euro + TVA/luna negociabil + garantie direct de la proprietar Are schimbare destinatie si certificat energetic al cladirii!

Chirie / u.m. / lună:
6.38 EUR/mp (total: 351 EUR/lună) + alte cheltuieli, Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
55
Disponibilitate spațiu:
31.07.2026
Suprafața minimă divizabilă:
55 mp
Etaj:
Etaj 1 / 3
Posibilitate parcare:
Da

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Rusciorului 2
Stații autobuz aprox. 56 m
bus-station
Liceul Independentei
Stații autobuz aprox. 171 m
bus-station
Gladiolelor
Stații autobuz aprox. 262 m
bus-station
Libertatea
Stații autobuz aprox. 313 m
Școală
school
Colegiul Tehnic de Ind. Alimentara(L.I.A.)
Școli aprox. 149 m
kindergarten
Gradinita Nr. 18
Gradinițe aprox. 209 m
school
Scoala Generala Nr. 13
Școli aprox. 487 m
university
Facultatea de Jurnalistica
Universități aprox. 635 m
Recreere
supermarket
Magazin Non-Stop
Supermarket aprox. 14 m
restaurant
Pizza Hot
Restaurant aprox. 37 m
park
Parcul Maria Theresia
Parcuri aprox. 270 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1126 m

Proprietăți similare

Birou, de 25 mp, în Ultracentral
300 € / lună
Sibiu, Ultracentral
25 mp utili
Clădire de birouri
Birou, de 40 mp, în Ștrand
280 € / lună
Sibiu, Ștrand
40 mp utili
Birou, de 25 mp, în Central
300 € / lună
Sibiu, Central
25 mp utili
1950 (Există)

Birouri de închiriat în zona Orașul de Jos, Sibiu