Spațiu comercial | birouri | 400€ | 43 mp utili | Burdujeni

484 € / lună
11.25 € / mp / lună

Burdujeni, Suceava

Sup. utilă / mp. utili:
43 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
1
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

🏢 Spațiu comercial / birouri – Burdujeni, zonă Kaufland Preț: 400€ Suprafață: 43 mp utili Tip spațiu: Birou / salon / cafenea / activitate comercială Încălzire: Centrală proprie 📍 Locație excelentă: situat în zona Kaufland Burdujeni, ușor accesibil 💡 Detalii: • 43 mp utili, compartimentare eficientă • Spațiu luminos, potrivit pentru diverse activități • Încălzire prin centrală proprie • Toate utilitățile disponibile 🏬 Ideal pentru: • Salon de înfrumusețare 💅 • Cafenea ☕ • Birou modern 🖥️ • Alte activități comerciale 👔 📞 Nu rata această oportunitate unică! Contactează-ne acum pentru mai multe detalii și pentru a programa o vizionare. *"Informațiile din anunț au fost furnizate în prealabil de către proprietar. Agenția nu își asumă responsabilitatea pentru eventualele modificări în ceea ce privește prețul sau informațiile prezentate." ID intern: CP2766400
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XDAU14037 Copiat! 270832561 Copiat!
Actualizat în: 12 Ianuarie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 43 mp
Regim înălțime: P+1E

Chirie / u.m. / lună:
11.25 EUR/mp (total: 484 EUR/lună), Comision: standard
Suprafață disponibilă:
43
Disponibilitate spațiu:
imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Suceava Burdujeni
Stații autobuz aprox. 585 m
Recreere
supermarket
Carrefour
Supermarket aprox. 402 m
supermarket
Shopping City Suceava
Supermarket aprox. 432 m
restaurant
La Mama
Restaurant aprox. 651 m
park
Parc
Parcuri aprox. 750 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Birou, de 58 mp, în Sud-Est
415 € / lună
Județul Suceava, Rădăuți
58 mp utili
Clădire de birouri
2E
Birou, de 100 mp, în Ițcani
412 € / lună
Suceava, Ițcani
100 mp utili
Clădire de birouri
P+1E
Birou, de 20 mp, în Central
363 € / lună
Suceava, Central
20 mp utili
Clădire de birouri
1975 (Există)

Birouri cu o cameră de închiriat în zona Burdujeni, Suceava