1

Spațiu de birouri de închiriat, 50-200 mp, centru, Târgu Mureș

1.815 € / lună
18.15 € / mp / lună

Central, Târgu Mureș

Sup. utilă / mp. utili:
100 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
6
An constr.:
2013 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Clădirea de birouri este situată în centrul orașului, la 150 m de Piața Trandafirilor. Spațiul propus acum este de 100 mp, situat la etajul 2, dar mai sunt disponibile spre închiriere spații de birouri cu suprafețe între 50 mp și 200 mp. Clădirea dispune în total de 3000 mp și are 6 etaje. Parcarea pune la dispoziție 50 de locuri amplasate în subteran. Prețul de închiriere este de 15 euro/mp+TVA, preț care include și cheltuielile de administrare, inclusiv paza 24h/7. Perioada minima de închiriere este de 1 an. La Prime Properties, fiecare tranzacție înseamnă mai mult decât o simplă achiziție sau închiriere– este un proces complet, în care colaborăm cu cei mai buni profesioniști: notari, avocați, designeri, arhitecți, evaluatori, specialiști în certificate energetice, consultanți de credite imobiliare. Ne dedicăm 100% fiecărui client, iar asta se reflectă în rezultate și în încrederea pe care o primim înapoi prin recomandările lor. Proprietatea aceasta nu se potrivește exact nevoilor tale? Lasă-ne să îți găsim alternativa potrivită. Agentul nostru îți va oferi soluții avantajoase și adaptate nevoilor tale specifice.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XG2S1400C Copiat! 271731337 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 100 mp
Etaj: Etaj 2 / 6
Clasă birouri: A
Regim înălțime: S+P+6E