Spatiu Birouri Ultracentral Timisoara

1.210 € / lună
12.10 € / mp / lună

Ultracentral, Timișoara

Sup. utilă / mp. utili:
100 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
3
An constr.:
1980 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Voog Development va oferă spre închiriere spațiu birouri – 100 mp – Zonă Ultracentrală 📍 🔹 Spațiu situat la etajul 2 al unui imobil poziționat excelent în zona ultracentrală. 🔹 Ideal pentru birouri, firmă IT, contabilitate, call center, sediu companie sau activități administrative. 📐 Suprafață: 100 🏢 Compartimentare: ✔️ 5 încăperi ✔️ Grupuri sanitare ✔️ Posibilitate de extindere la cerere 🖥️ Spațiul 1: Spațiu Birouri ✨ Luminos, bine compartimentat și ușor adaptabil în funcție de activitate. 📍 Avantaje: ✅ Zonă centrală cu acces facil ✅ Aproape de mijloace de transport 🚎 ✅ Potrivit pentru diverse activități comerciale și administrative ✅ Posibilitate personalizare și extindere 💡 Se adaugă costurile cu utilitățile.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X6EG1400C Copiat! 275535005 Copiat!
Actualizat în: 11 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 100 mp
Etaj: Etaj 1 / 3
Regim înălțime: P+3E

Podul Andrei Saguna
Stații autobuz aprox. 236 m
tram-station
Statie Catedrala Metropolitana Tv2, Tv1, Tv5
Stații tramvai aprox. 377 m
trolleybus-station
Statie B-dul Mihai Eminescu T19
Stații troleibuz aprox. 427 m
train-station
Gara de Nord