4

NOU! Spatiu de birouri - CALEA VICTORIEI, 6 camere-160 mp!

2.250 € / lună
14.06 € / mp / lună

P-ța Victoriei, București

Sup. utilă / mp. utili:
160 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
6
An constr.:
1993 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spatiul de birouri este localizat in zona Victoriei- Calea Victoriei! Amplasat intr-o locatie excelenta, cu acces imediat la mijloace de transport, METOU; Spatiul are o suprafata de 160 mp; compartimentat astfel: hol intrare, chicineta mobilata si utilata , 6 birouri amenajate utilate, 2 grupuri sanitare, balcon descis; AC in fiecare birou; Incalzirea se face prin centrala proprie pe gaz; Fiind foarte luminos, necesitatea apelarii la lumina artificiala este foarte redusa!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X9BP1400H Copiat! 237690896 Copiat!
Actualizat în: 26 Martie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 160 mp
Etaj: Etaj 1 / 6
Clasă birouri: A
Regim înălțime: P+6E

metro-station
Metrorex. Stația Piața Romană (M2)(1988)
Stații metrou aprox. 343 m
bus-station
Statie Bd. Dacia / Calea Grivitei 126, 133, 168, 178, 368, N117, 226
Stații autobuz aprox. 344 m
trolleybus-station
Statia Piata Romana linii : 79,86
Stații troleibuz aprox. 406 m
tram-station
Pasaj Victoria
Stații tramvai aprox. 912 m
Școală
school
Scoala Generala Nr. 5 Corneliu M. Popescu
Școli aprox. 187 m