1

Cladire Birouri Piata Victoriei - Titulescu

18.150 € / lună
19.31 € / mp / lună

P-ța Victoriei, București

Sup. utilă / mp. utili:
940 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
3
An constr.:
2003 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre inchiriere un imobil de birouri. Amplasament: Cladire de birouri amplasata in imediata apropiere a Pietei Victoriei. Imobilul se preteaza ca spatiu de birou, reprezentanta, showroom si clinica medicala etc. Zona beneficiaza de toate facilitatile, angajatii avand acces la metrou, transport in comun, restaurante, hoteluri, parc, acces rapid catre aeroport. Dispunere: Imobilul este compus din : Subsol: 178.47 mp Demisol: 147.39 mp Parter: 148.20 mp Etaj I: 157.72 mp Etaj II: 157.72 mp Etaj III: 155.72 Terasa neacoperita in suprafata de 125 mp. Specificatii: Liftul este disponibil penru fiecare etaj, inclusiv pentru subsol. Exista acces separat catre demisol. Exista serviciu separat pentru mentenanta. Daca va intereseaza, va asteptam la vizionare!!Oferim cu promptitudine si profesionalism consultanta pentru vanzari si inchirieri de apartamente, case, vile, terenuri, spatii comerciale si de birou, consultanta juridica in relatia cu OCPI, cadastru, intabulare si consultanta financiara (cea mai buna solutie de creditare conform profilului clientului, accesarea creditului devine simpla si eficienta) prin brokerii nostri de credite parteneri. SFINX Creditare face parte din cea mai mare retea de brokeraj de credite, DSA Advisor, operata la nivel national de Realmedia ( ).
Citește mai mult Citește mai puțin
Aer condiționat

Detalii spațiu comercial