Zona Romana, spatiu de inchiriat, 140 mp

2.553 € / lună
18.24 € / mp / lună

Romană, București

Sup. utilă / mp. utili:
140 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
9
An constr.:
2009 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spatiul, cu suprafata de 140 mp GLA, este situat intr-o cladire de birouri din zona Romana-Universitate Puncte de reper: Piata Romana, Universitate, Bdul Magheru, Atheneum, Gradina Icoanei, Bdul Dacia, Sheraton Hotel, British Counsil etc. Facilitati: - compartimentari din sticla si rigips - lumina naturala pe toate laturile - chicinete si grupuri sanitare amenajate pe fiecare nivel - 3 lifturi - sistem de alarma anti-incendiu - sisteme moderne de telecomunicatii - retea de voce si internet - climatizare-HVAC - centrala termica - sistem de incalzire/racire 4 tevi - locuri parcare interior si exterior - generator de rezerva - paza, receptie - control acces - securitate 24h/24h - cafenea la parter Preturi de inchiriere: 15 €/mp/luna + TVA Mentenanta: 4,5 €/mp/luna + TVA Cost loc parcare: 120 Euro+tva/ luna Garantie: 3 luni Durata contract: 3 ani
Citește mai mult Citește mai puțin
80 Parcări

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X4CO140DG Copiat! 275545766 Copiat!
Actualizat în: 13 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 140 mp
Etaj: Demisol / 9
Clasă birouri: A
Regim înălțime: S+D+P+9E
Stadiu construcție: Există

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare
Comision
standard

Vecinătăți:

Piata Romana, Universitate, Bdul Magheru, Atheneum, Gradina Icoanei, Bdul Dacia, Sheraton Hotel, British Counsil etc.