Comision 0! Inchiriere birouri in zona Universitate - intre 48 si 1577mp

18.128 € / lună
11.50 € / mp / lună

Universitate, București

Sup. utilă / mp. utili:
1.577 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
7
An constr.:
2004 (Există)
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Spatii in cladire de birouri situata in zona Universitate, cu acces foarte facil catre metrou si STB, disponibile pentru inchiriere. Suprafata totala a cladirii este de 5185mp, dispusa pe 2S+P+7E. Spatii disponibile: - etaj 1 - 582mp - integral sau partial ( birou 1 - 274 mp; birou 2 - 215 mp; birou 3 - 89 mp). - etaj 3 - 553mp - integral sau partial (birou 1 - 272mp; birou 2 - 206mp; birou 3 - 48mp). - etaj 4 - 473mp. Taxa mentenanta - 4Euro/mp plus TVA.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X95S140QV Copiat! 274322864 Copiat!
Actualizat în: 06 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 1577 mp
Etaj: Etaj 1 / 7
Clasă birouri: B
Regim înălțime: S+P+7E
Structură rezistență: Beton
Stadiu construcție: Există

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare
Comision
0%

Vecinătăți:

Universitate / Metrou

Alte detalii:

SPATII DISPONIBILE
MINIM INCHIRIABIL: 48 mp
MAXIM INCHIRIABIL: 1577 mp
Spatiu inchiriabil 1: 48 mp
Spatiu inchiriabil 2: 89 mp
Spatiu inchiriabil 3: 206 mp
Spatiu inchiriabil 4: 215 mp
Spatiu inchiriabil 5: 272 mp
Spatiu inchiriabil 5: 274 mp
Spatiu inchiriabil 6: 473 mp

Parametri tehnici
Servicii asigurate în clădire

Administrare și management imobiliar
Afișare logo pe clădire
Contorizare separată
Curățenie exterioară