Comision 0! Inchiriere birouri Universitate - 608mp - intrare exclusiva

5.106 € / lună
8.40 € / mp / lună

Universitate, București

Sup. utilă / mp. utili:
608 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
5
An constr.:
2010 (Există)
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Corp clasic de cladire de birouri aflata in zona Universitate, cu acces facil catre metrou si STB, disponibil pentru inchiriere. Suprafata cladirii este dispusa pe D+P+1E+M Spatii disponibile: Corp clasic: demisol - 190mp (3,5 Euro/mp); parter + etaj 1 - 418mp (8,5 Euro/mp); Spatiile se inchiriaza impreuna. Taxa mentenanta - 4,5Euro/mp plus TVA.
Citește mai mult Citește mai puțin
6 Parcări

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X95S140RA Copiat! 274408156 Copiat!
Actualizat în: 23 Februarie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 608 mp
Etaj: Demisol / 5
Regim înălțime: S+D+P+5E
Structură rezistență: Beton
Stadiu construcție: Există

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare
Comision
0%

Batistei
Stații autobuz aprox. 168 m
tram-station
Statia Batistei; Linia: 5, 16
Stații tramvai aprox. 203 m
metro-station
Metrorex. Stația Universitate (M2)(1987)
Stații metrou aprox. 605 m
trolleybus-station
Statia Calea Dorobantilor; Liniile:79, 86,
Stații troleibuz aprox. 929 m
Școală
school
Scoala de muzica nr. 4
Școli aprox. 43 m
school
SNSPA - Cladirea CIC
Școli aprox. 226 m
kindergarten
Gradinita nr.203 (fosta Clementa)
Gradinițe aprox. 299 m
university