Spatiu comercial de inchiriat central Bacau

299 € / lună
16.61 € / mp / lună

Central, Bacău

Sup. utilă / mp. utili:
18 mp
Tip prop.:
Centru comercial
An constr.:
2000 (Există)
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Agentia Infinit Imobiliare, va propune spre inchiriere un spatiu in suprafata de 18 mp, situat pe strada Mihai Viteazul 5. Acest spatiu poate fi reorganizat si recompartimentat dupa nevoile proprii, avand potențial ridicat pentru dezvoltarea unei afaceri sau amenajarea unui sediu de firmă. Este pretabil pentru cei care vor sa isi desfasoare o activitate comerciala . Pentru detalii si vizionari, astept cu nerabdare sa ma contactati!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XF7U14020 Copiat! 275578553 Copiat!
Actualizat în: 22 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 18 mp

Vecinătăți:

BIROU NOTARIAL INDIVIDUAL VASILACHE MIHAELA STEFANA

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Piata Centrala
Stații autobuz aprox. 292 m
bus-station
Statia Gara
Stații autobuz aprox. 1376 m
bus-station
Statia Arena Mall
Stații autobuz aprox. 1400 m
bus-station
Gara Bacau
Stații autobuz aprox. 1467 m
Școală
school
Scoala Gimnaziala Platon
Școli aprox. 278 m
university
Universitatea George Bacovia
Universități aprox. 726 m
university
block B
Universități aprox. 1305 m
school
Scoala Gimnaziala Nr.10
Școli aprox. 1718 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 200 m